Tet interneta pakalpojumus tagad var iegādāties Wolt platformā

Tet interneta pakalpojumus tagad var iegādāties Wolt platformā

Jaunu un visai interesantu sadarbību izveidojuši Wolt, kas lielākoties asociējas ar ēdiena piegādes pakalpojumiem, un tehnoloģiju uzņēmums, BiSMART partneris Tet. Partnerības ietvaros Tet piedāvātos interneta pakalpojumus tagad iespējams iegādāties arī Wolt platformā. Abu uzņēmumu pārstāvji norāda, ka šis ir tikai pirmais solis Wolt un Tet sadarbībā.

Pirmais Tet produkts, kas jau pieejams Wolt platformas lietotājiem, ir interneta abonements. Tā iegādes process platformā ir līdzīgs kā jebkura cita pirkuma veikšana – klients izvēlas sev piemērotāko abonementu no interneta piedāvājuma, iepazīstas ar nosacījumiem un līguma kopsavilkumu un veic pasūtījumu. Pēc pasūtījuma veikšanas Tet pārstāvis sazinās ar klientu par pasūtījuma gaitu, informē par nosacījumiem un vienojas par interneta ierīkošanas laiku klienta adresē.

Wolt vadītājs Baltijā Mantas Lomsarģis norāda, ka sadarbība ar vienu no lielākajiem tehnoloģiju uzņēmumiem Latvijā ir nozīmīgs solis Wolt biznesa mērķu īstenošanā, lai turpinātu attīstīt vispusīgu e-komercijas platformas piedāvājumu gan privātpersonām, gan vietējiem uzņēmējiem. Viņš uzsver, ka Wolt jau vairākus gadus nav tikai platforma ēdiena pasūtīšanai uz mājām. Uzņēmums izstrādājis plašu piedāvājumu ne tikai Latvijas iedzīvotājiem savu ikdienas pirkumu veikšanai, bet arī paplašinājis sadarbības piedāvājumu uzņēmējiem.

Jaunā sadarbība ar Tet apliecina, ka Wolt lietotnē var iegādāties teju visu - sākot no burgera līdz internetam.

Savukārt Tet komercdirektors Edgars Grandāns pauž gandarījumu, ka Tet savā pakalpojumu klāstā piedāvā arvien jaunus un ērti izmantojamus veidus, kā ierīcēm – mobilajiem tālruņiem, datoriem, planšetdatoriem, TV ekrāniem – pieslēgt Tet jaudīgo internetu. Viņš norāda, ka sadarbībā ar Wolt ikviens varēs pārliecināties, ka tas ir tik pat vienkārši kā pasūtīt picu vai suši. Tāpat arī novērojams, ka tehnoloģiju izmantošana un to integrēšana vienai ar otru ļauj ietaupīt mūsdienās tik nozīmīgo laika resursu. 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113

SIA BiSMART
Reģ. Nr. 40203056850
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!