Visa Eiropa vienā mobilajā aplikācijā

Visa Eiropa vienā mobilajā aplikācijā

Izmantojot mobilo lietotņu sniegtās funkcijas, arī Eiropas Parlaments (EP) kļuvis viedāks un pieejamāks lielākam skaitam Eiropas Savienības (ES) pilsoņu, izstrādājot vienotu un plašu uzziņu rīku – aplikāciju “Citizens’ App”. Ikvienam šīs aplikācijas lietotājam ir iespēja vienuviet uzzināt visas jaunākās aktualitātes ES un būt informētam par ES paveikto.

Mobilā lietotne “Citizens’ App” izstrādāta, lielā mērā pateicoties Eiropas Parlamenta vēlēšanām, kas norisināsies šī gada maijā, dodot iespēju ikvienam interesentam sev ērtā un ātrā veidā uzzināt par EP paveikto līdz šim, pašreizējo dienaskārtību, kā arī nākotnes plāniem. Kā norādīts EP publicētajā informācijā –

viens no aplikācijas lielākajiem ieguvumiem ir iespēja iepazīties ar dažādiem ES projektiem, atlasīt tos pēc noteiktiem kritērijiem, sekot līdzi progresam, kā arī sniegt savu vērtējumu par tiem.

“Citizens’ App” sniedz arī vairākas citas funkcijas. Piemēram, sadaļa “Eiropa un es” piedāvā plašu tēmu loku, kas skar katru ES pilsoni atsevišķi un visus kopā – Eiropa no tās iedzīvotāju skatupunkta, Eiropas nākotnes attīstības tendences, migrācija kā kopīgas pārmaiņas, datu aizsardzība, klimata pārmaiņas un citas. Tāpat aplikācija dod iespēju apzināt visus lielākos notikumus ES, izvērstā veidā informē par aktuālo katrā nozarē, piemēram, veselībā, ekonomikā, nodarbinātībā, inovācijās, ES budžetā, tiesībās, kultūrā, mobilitātē un citur.

“Citizens’ App” piedāvā ne vien izlasīt par aktualitātēm ES, bet arī personalizēt savu lietotāja profilu. Piemēram, iekļaut gaidāmos notikumus savā kalendārā, saglabāt sevi interesējošus ES projektus, saņemt paziņojumus par atsevišķām interesējošām tēmām. Tāpat ar aplikācijā uzzināto var dalīties ar citiem, izmantojot sociālos tīklus vai e-pastu. Svarīgi, ka ar lietotnes starpniecību iespējams arī ērtāk piekļūt mājaslapai “Ko manā labā dara Eiropa”.

Jāpiebilst, ka ar aplikācijā ievietoto informāciju var iepazīties 24 ES valodās, arī latviešu, un to var lejupielādēt savā viedierīcē gan Google Play, gan App Store lietotāji.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113

SIA BiSMART
Reģ. Nr. 40203056850
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!