Google Lens tagad ļauj blociņā ierakstīto ātri pārnest datorā

Google Lens tagad ļauj blociņā ierakstīto ātri pārnest datorā

Meklēšanas giganta “Google” mākslīgā intelekta kamerai “Google Lens”, kas gudrā veidā spēj atpazīt dažādus objektus, ir veikts būtisks atjauninājums. Proti, lietotāji tagad var tik populāro un dzīvi atvieglojošo funkciju “copy-and-paste” izmantot arī ar roku rakstītam tekstam. Google Lens to spēj atpazīt un panākt, ka pēc pāris klikšķiem savu ar roku rakstīto tekstu ieraudzīsi datora ekrānā, kur tas tiks saglabāts programmā “Google Docs”.

Google Lens jau kādu laiku piedāvā funkciju nokopēt tālruņa kameras uzņemtu ar roku rakstītu tekstu un pārnest to uz viedtālruni. Taču svaigākais šī rīka atjauninājums ļauj lietotājam pāris sekunžu laikā vai nu drukātu, vai blociņā rakstītu tekstu transformēt datorrakstā un ērti apstrādāt to jau datorā. Šo funkciju iespējams paveikt, izmantojot savā datorā jaunāko Google Chrome pārlūka versiju. Vienlaikus veiksmīgai teksta pārnesei lietotājam abās ierīcēs – gan viedtālrunī, ar kuru tiek bildēts konkrētais teksts, gan datorā - nepieciešams autorizēties savā Google kontā. Pēc tam nobildētais teksts ar Google Lens  funkciju “copy to computer” vien jāpārnes datorā, kur tas parādīsies Google Docs.

Pati Google norāda, ka risinājums ir lieliski piemērots brīžos, kad nepieciešams ātri kopēt ar roku rakstītas piezīmes un ielīmēt tās datorā.

Tas atvieglo dažkārt ļoti laikietilpīgo procesu visu rakstīto manuāli ievadīt datorā.

Tomēr, kā piebilst tehnoloģiju gigants, lai tekstu varētu veiksmīgi pārnest datorā, būtisks nosacījums  - tam jābūt skaidri salasāmam, tā apbēdinot nevīžīgākos rakstītājus.

Papildus šim atjauninājumam Google Lens uzlabotas arī svešvalodu iespējas. Izmantojot šo risinājumu, lietotāji atlasīto tekstu tagad var arī noklausīties. Tāpat lietotāju ērtībai tagad pievienota iespēja meklēt jaunas definīcijas, atlasot, piemēram, konkrētu vārdu vai frāzi.

Visas šīs funkcijas pieejamas iPhone 11, i Pad Pro un pārējās iOS, kā arī Android ierīcēs, izmantojot atsevišķu Google Lens aplikāciju.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!