Atcelta grandiozā tehnoloģiju izstāde “Mobile World Congress 2020”

Atcelta grandiozā tehnoloģiju izstāde “Mobile World Congress 2020”

“Mobile World Congress” ir gada lielākā mobilo tehnoloģiju un risinājumu izstāde, kas apvieno ietekmīgākos pasaules tehnoloģiju gigantus, viedokļa līderus, inovāciju radītājus un vienkārši interesentus. Ik gadu šim pasākumam cītīgi gatavojas tehnoloģiju uzņēmumi no ikviena pasaules nostūra, tostarp arī Latvijas Mobilais Telefons tajā godam pārstāvējis Latviju. Šogad, pirmo reizi 33 gadu laikā, Mobile World Congress nākas atcelt. Iemesls tam visai aktuāls – nāvējošais koronavīruss.

Vakar vēlu vakarā tehnoloģiju izstādes “Mobile World Congress” rīkotājs “GSMA” nācis klajā ar vēsti, ka pasākums tiek atcelts koronavīrusa dēļ. Jau iepriekš šī iemesla dēļ savu dalību atsauca tādi uzņēmumi kā “LG Electronics”, “Amazon”, “Ericsson”, “Facebook” un daudzas citas kompānijas. Bija plānots, ka iespaidīgā mobilo tehnoloģiju izstāde norisināsies Spānijas galvaspilsētā Barselonā no 24. līdz 27. februārim.

Savā paziņojumā GSMA izpilddirektors Džons Hofmans norādījis, ka koronavīrusa uzliesmojums ir padarījis neiespējamu šī pasākuma rīkošanu. Viņš uzsvēra, ka šāda mēroga pasākums šobrīd drošo un veselīgo vidi Barselonā nopietni apdraudētu. Tāpēc, ņemot vērā globālās bažas par vīrusa uzliesmojumu, riskus izstādes dalībniekiem inficēties ar to un citus apstākļus,

GSMA pieņēma lēmumu Mobile World Congress šogad atcelt, vienlaikus turpinot darbu pie MWC Barcelona 2021.  

Būtiski, ka tieši šī gada mobilo tehnoloģiju izstāde tika fokusēta uz Ķīnas tālruņu ražotājiem. Bija plānots, ka pasākumā tiks nodemonstrēti visi nozīmīgākie viedtālruņu zīmoli valstī.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!