Latvijas tirgū ienāk leģendārais Nokia 8110 atjaunotajā versijā

Latvijas tirgū ienāk leģendārais Nokia 8110 atjaunotajā versijā

Pēc HMD Global sniegtās informācijas – atjaunotais Nokia 8110 modelis būs līdzvērtīgs ikvienam mūsdienu viedtālrunim. Tas ir aprīkots ar 4G tīkla iespējām, intuitīvu taustes mehānismu un atbīdāmo mehānismu zvanu saņemšanai un pabeigšanai. Tāpat mūsdienu viedtālruņa pieskārienu var just, iespējā lejupielādēt jaunākās mobilās lietotnes, jo šajā modelī pieejams aplikāciju veikals App Store. Atjaunotā Nokia 8110 īpašniekam arī nav jābaidās, ka nebūs pieejama kāda no mūsdienās tik ļoti nepieciešamām aplikācijām, kā Google Search, Google Assistant, Google Maps, Facebook, Gmail, Outlook un citas. App Store šādas un vēl daudz citas aplikācijas sniegs arī šī modeļa saimniekam.

4G tīkla iespējas un App Store nav vienīgās šī telefona vērā ņemamās vērtības. Tas aprīkots arī ar skaņas pārraidi tīklā, ko nodrošina VoLTE risinājums.

No ikviena mobilā telefona tiek gaidīta arī teicama darbība un ātrums. Nokia 8110 modelī to nodrošina Qualcomm ® 205 mobilā platforma. Nedrīkst aizmirst arī par agrāk tik populāro spēli “Čūska”, kas bija lielisks laika kavēklis kā lieliem, tā maziem. Šī spēle ir neiztrūkstoša atjaunotā Nokia 8110 sastāvdaļa.

Bez koši dzeltenā modeļa, kas sava dizaina dēļ iesaukts par banāntelefonu, tiek piedāvāts arī melnas krāsas tālrunis. Šobrīd atjaunotais Nokia 8110 modelis pieejams lielākajos elektronikas preču veikalos, kā arī pie mobilo sakaru operatoriem. Tā vidējā mazumtirdzniecības cena ir 89 eiro.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!