Arī šogad Riga TechGirls vadīs bezmaksas digitālo prasmju apmācības veselības aprūpes speciālistiem

Arī šogad Riga TechGirls vadīs bezmaksas digitālo prasmju apmācības veselības aprūpes speciālistiem

Lai veicinātu digitālo prasmju attīstību veselības aprūpes nozarē, biedrība Riga TechGirls sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitāti (RSU) jau otro reizi vadīs bezmaksas apmācības tehnoloģiju apguvei “Cilvēcīgi par tehnoloģijām” veselības aprūpes speciālistiem un katram, kurš nākotnē vēlas strādāt šajā nozarē. Apmācību programmai iespējams pieteikties līdz 10. septembrim. Tā būs iespēja trīs mēnešu laikā 24 tiešsaistes teorētiskajās un četrās praktiskajās nodarbībās uzlabot zināšanas par dažādu rīku un tehnoloģiju lietošanu veselības aprūpē un iegūt noderīgas prasmes ikdienas lietošanai.

Apmācības būs īpaši veltītas veselības aprūpes speciālistam, katram, kurš nākotnē vēlas strādāt veselības aprūpē, veselības tehnoloģiju jaunuzņēmumu pārstāvjiem un citiem interesentiem neatkarīgi no dzimuma, vecuma vai profesijas. Pērn programmai pieteicās 1722 speciālisti no Latvijas un citām valstīm, pārstāvot kopumā 67 veselības aprūpes profesijas, un 887 absolventi ieguva vairāk nekā 50 tālākizglītības punktu.

Interesentiem būs iespēja apgūt piecus tematiskos moduļus: pacienta pieredze un komunikācija, dati un datu drošība, digitālie rīki veselības aprūpē, inovācijas veselības aprūpē un veselības aprūpe inovatoriem.

Programma sastāvēs no 24 teorētiskām un četrās praktiskām nodarbībām, kuru laikā būs iespēja uzlabot ikdienā pielietojamas digitālās prasmes un izpratni par tādām tēmām kā dizaina domāšana un pakalpojumu dizains, uz lietotāju vērsta tīmekļvietņu izstrāde, personīgo datu drošība, elektroniskā dokumentācija un datu standarti, datu analītika un apstrāde, informācijas pārvaldība mākonī un datu uzglabāšana u. c.

Apmācības norisināsies no 10. septembra līdz 28. novembrim tiešsaistē YouTube un programmas “Cilvēcīgi par tehnoloģijām” mājaslapā. Savukārt četras praktiskās nodarbības būs vērstas uz kādu specifisku rīku vai tēmu, un mentoru pavadībā būs iespēja veikt arī praktiskus uzdevumus.

Uzzināt vairāk par programmu un tās norisi un līdz 10. septembrim pieteikties mācībām var www.cilvecigipartehnologijam.lv

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113

SIA BiSMART
Reģ. Nr. 40203056850
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!