BiSMART FOKUSĀ: TEHNOLOĢIJAS MEDICĪNĀ

BiSMART FOKUSĀ: TEHNOLOĢIJAS MEDICĪNĀ

Interaktīvs 3D zobārsta kabinets, māsiņa - robots, attālināta pacientu aprūpe vai pretnovecošanas tabletes - tie ir tikai daži jauninājumi, ko tehnoloģijas var piedāvāt medicīnai.

Uzzināt vairāk par moderniem rīkiem aicina platforma "BiSMART", rīkojot semināru par tehnoloģijām medicīnā, informē "BiSMART" vadītājs Juris Kabakovs.

Seminārs norisināsies 10.maijā, "Tallink Hotel Riga", Elizabetes ielā 24, Rīgā, no plkst. 9:30 līdz 14:25.

Pasākumā liela uzmanība tiks pievērsta gan aktuālajai e-veselības problemātikai, gan arī praktiskām vismodernāko tehnoloģiju izmantošanas iespējām.

Ievaddaļā par e-veselības sistēmas ieviešanu Igaunijā stāstīs Austrumu Tallinas Centrālās slimnīcas servisa nodaļas attīstības departamenta vadītāja, bijusī "Estonian E-Health Foundation" standartizācijas vadītāja Pille Kinka. Vēlāk tiks runāts par jaunākajiem medicīnas pakalpojumiem Latvijā.

Savukārt vadošo tehnoloģiju uzņēmumu pārstāvji atklās veidus, kā modernie rīki jau šodien var uzlabot mediķu un pacientu ikdienu. „IBM Latvija” lielo klientu vadītājs Raimonds Bricis stāstīs, kā kognitīvā sistēma „Watson Health” palīdz attīstīt vēža izpēti, bet „Meditec” pārstāvis informēs par biznesa tehnoloģiju risinājumiem mediķu ikdienas darbā.

„Baltic 3D printing” izpilddirektors Jānis Jātnieks stāstīs par 3D drukas iespējām un reālo pieredzi Latvijā, bet „Latvijas Mobilais Telefons” biznesa vadības dienesta direktors Vīgants Radziņš stāstīs, kā mobilās tehnoloģijas var palīdzēt noteikt pacienta veselības stāvokli.

"Pasaulē medicīnas un veselības aprūpes tehnoloģijas piedzīvo īstu revolūciju. Tādēļ mēs esam ieinteresēti, lai par tām iespējami plašāk būtu informēti arī Latvijas speciālisti. Tas veicinās modernu paņēmienu izmantošanu medicīnā un nāks par labu cilvēku veselībai," pauda Kabakovs.

Vēl seminārā Konkurences padomes juridiskās nodaļas vecākā juriskonsulte Dita Dzērveniece iepazīstinās ar konkurences veicināšanas instrumentiem medicīnas nozarē Latvijā, tiks runāts par kvalitātes sistēmu nozīmi un procesiem, kā inovācijas pārtop praktiskās medicīnas tehnoloģijās.

Pilna pasākuma programma un pieteikšanās: http://www.bismart.lv/programma/bis...

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!