BiSMART konferencē apskatīs medicīnas nozares izaicinājumus un nākotnes tendences

BiSMART konferencē apskatīs medicīnas nozares izaicinājumus un nākotnes tendences

Medicīna ir viena no lielākajām nozarēm pasaulē, kurā aizvien būtiskāku nozīmi ieņem tehnoloģijas, transformējot gan ārstniecības iestāžu un mediķu ikdienu, gan uzlabojot pacientu atveseļošanās iespējas. Digitālā slimnīca, digitālie rīki medicīnas biznesa procesu optimizācijai, digitālās uzticamības pakalpojumi medicīnas un farmācijas nozarē, nākotnes medicīnas iespējas personāla resursu krīzes kontekstā - par visu šo un daudz ko citu 22. februārī BiSMART rīkotajā tiešsaistes nozares konferencē “Medicīna un farmācija”. 

Pasākumu kā ierasts atklās BiSMART vadītājs Juris Kabakovs, kurš īsumā ieskicēs, kuras tehnoloģijas ienesīs lielākās pārmaiņas nākotnes medicīnā, kā tās ietekmēs ārstu ikdienu un kādas iespējas sniegs pacientiem. Interviju par robotizētām medicīnas tehnoloģijām medicīnas eksporta kontekstā sniegs Cyberknife Sigulda vadītājs Māris Skromanis. Ar pieredzes stāstu medicīnas nozares kontekstā dalīsies paraolimpiete Poļina Rožkova. Kas ir digitālā slimnīca un kādas iespējas tā sniedz, salīdzinot ar tradicionālo medicīnas iestādi, pastāstīs Helmes Latvia SAP projektu vadītāja Ludmila Kreitāle. Ar praktiskiem tehnoloģiju risinājumiem medicīnas nozarē, kuri taupa lietotāja laiku un sniedz citas priekšrocības, dalīsies CSC Telecom biznesa risinājumu arhitekts Kārlis Leimanis. Ar digitālajiem rīkiem, kuri nodrošina medicīnas biznesa procesu optimizāciju, iepazīstinās SK ID Solutions biznesa attiecību vadītāja Sanita Meijere. Kādi digitālās uzticamības pakalpojumi pieejami medicīnas un farmācijas nozarē, atklās SigningServices vadītājs Edgars Stafeckis. Ar nākotnes medicīnas iespējām personāla resursu krīzes kontekstā iepazīstinās Centrālās laboratorijas un Veselības centru apvienības valdes priekšsēdētāja Stella Lapiņa. Par organizācijas mācību procesu elektronizāciju, kā tā izpaužas un kā to īstenot, plašāk pastāstīs Corporate Solutions grupas biznesa attīstības vadītājs Imants Felsbergs.

Konferencē īpaši aicināti piedalīties veselības aprūpes, medikamentu ražošanas un tirdzniecības uzņēmumu īpašnieki, vadītāji, augstākais menedžments, nodaļu vadītāji.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113

SIA BiSMART
Reģ. Nr. 40203056850
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!