RAKUS pacienti varēs ērtāk reģistrēt un apmaksāt ārsta vizīti

RAKUS pacienti varēs ērtāk reģistrēt un apmaksāt ārsta vizīti

Arī veselības aprūpe un medicīnas iestādes dodas līdzi laikam, ieviešot gudrus risinājumus, kas atvieglo gan mediķu, gan pacientu ikdienu. Piemēram, Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīcā (RAKUS) nupat uzstādīti pašapkalpošanās termināļi, kas dos iespēju pacientiem ērtāk un ātrāk reģistrēt savu vizīti pie ārsta un apmaksāt to. 

RAKUS pārstāve informē, ka pirmie pašapkalpošanās termināļi uzstādīti stacionāra "Latvijas Onkoloģijas centrs" klientu apkalpošanas centrā. Tie sniegs ievērojamu pievienoto vērtību, jo ikdienā šo centru apmeklē liels skaits pacientu, tāpēc jo īpaši svarīgi nodrošināt ātru apkalpošanu. Tikmēr nākamie pašapkalpošanās termināļi tiks uzstādīti nākamnedēļ stacionāra "Gaiļezers" klientu apkalpošanas centrā, kur vienmēr bijusi lielākā klientu plūsma. 

Lai reģistrētu savu vizīti pie ārsta, izmantojot pašapkalpošanās termināli, pacientam nepieciešams personu apliecinošs dokuments, kas jānoskenē, lai cilvēku identificētu. Savukārt pakalpojumu var ērti apmaksāt ar norēķinu karti. Procesa noslēgumā terminālis pacientam izdod reģistrācijas numuru, kurā norādīts gan ārsta vārds, gan kabineta numurs. 

Taču gadījumā, ja pacients veicis vizītes priekšapmaksu, nokļūt pie ārsta būs vēl vienkāršāk.

Veicot pierakstu, atliek tikai apstiprināt savu ierašanos, izmantojot personu apliecinošu dokumentu. Tālāk terminālis identificēs klientu un izsniegs reģistrācijas numuru. 

Pirms risinājuma ieviešanas tika veikts pilotprojekts, kura pirmajā nedēļā teju 200 cilvēku šādā veidā pieteicās ārsta vizītei. Pilotprojekts parādīja, ka pašapkalpošanās terminālis ir ērts un saprotams rīks arī senioriem. Nākotnē tiks paplašinātas iespējas reģistrēt ārsta vizīti, izmantojot pašapkalpošanās termināļus. Ar tiem varēs apmaksāt arī Dienas stacionāru rēķinus un laboratorijas pakalpojumus. 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113

SIA BiSMART
Reģ. Nr. 40203056850
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!