Google prezentē papildinātās realitātes brilles, kas ļaus sarunāties bez valodas barjerām

Google prezentē papildinātās realitātes brilles, kas ļaus sarunāties bez valodas barjerām

Tehnoloģiju gigants Google vakar, 11. maijā, rīkoja savu ikgadējo izstrādātāju konferenci, kurā šogad prezentēja daudz un dažādu ierīču, kā arī uzlabotus pakalpojumus. To vidū bija Pixel 6A viedtālrunis, Pixel Tablet planšetdators, Pixel Buds Pro bezvadu austiņas, Pixel Watch viedpulkstenis, atjaunots digitālais maks Google Wallet, kā arī uzņēmuma otrās paaudzes viedās brilles, kas ar papildinātās realitātes palīdzību ļaus brīvi sarunāties tiem, kuru komunikāciju ierobežojusi valodas barjera. 

Apaļus desmit gadus pēc tam, kad Google 2012. gadā izlaida savas pirmās viedās brilles, uzņēmums vakar paziņoja, ka strādā pie jaunām papildinātās realitātes brillēm. Uzņēmums prezentācijas laikā dalījās ar nelielu videoklipu, kur īsumā izklāstītas ierīces piedāvātās iespējas. 

Pagaidām šķiet, ka šīs brilles sniegs lielu pienesumu komunikācijā un tieši starp tiem cilvēkiem, kuri runā dažādās valodās. Demonstrētajā video redzams ierīces prototips, kas tulko sarunu no angļu valodas spāņu valodā, ļaujot abiem sarunu biedriem saprast vienam otru.

Papildinātās realitātes brilles iztulko reāllaikā sacīto un parāda to kā subtitrus. 

Uzņēmums norāda, ka papildinātās realitātes briļļu izstrāde pagaidām atrodas agrīnā stadijā, tāpēc par tām tehniskā ziņā nekas daudz nav zināms. Tas nozīmē, ka šogad, ļoti iespējams, tās vēl netiks palaistas tirdzniecībā. Tāpat arī briļļu gala variants dizaina ziņā var krietni mainīties, piemēram, pielāgojoties tendencēm, lietotāju vajadzībām utml.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113

SIA BiSMART
Reģ. Nr. 40203056850
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!