Iespēja brīvi izmēģināt jaunākās tehnoloģijas pašā Rīgas centrā

Iespēja brīvi izmēģināt jaunākās tehnoloģijas pašā Rīgas centrā

Jaunais LMT klientu centrs savas durvis apmeklētājiem vēris jūnija sakumā. Tas ticis ne tikai pie modernākām telpām, plaša jaunāko tehnoloģiju klāsta, bet arī pie jauna nosaukuma – „Brīvības centrs”. LMT prezidents Juris Binde, skaidro, ka šāds nosaukums izvēlēts ne tikai centra atrašanās vietas dēļ - Rīgā uz Brīvības un Ģertrūdes ielas stūra, -  bet arī simbolisku apsvērumu dēļ. 

Nosaukums „Brīvības centrs”  apzīmē to, ka tehnoloģijas ir mūsu iespēja būt brīviem domāt un darīt.  

„Brīvības centrs” kā lielākiem, tā mazākiem apmeklētājiem piedāvā iepazīt un izmēģināt daudz un dažādas jaunākās tehnoloģijas.  Pēc LMT sniegtās informācijas – pašlaik „Brīvības centrs” piedāvā visai sportiska stila tehnoloģijas. Piemēram, Samsung virtuālās realitātes simulatorā ikvienam ir iespēja iespaidīgā ātrumā izbraukt Vankūveras skeletona trasi. Sacīkšu auto simulatorā var trenēties FIA čempionātam un saņemt īpašas autosportista tiesības. Apmeklētājiem ir iespēja arī apskatīt Latvijā lielāko dronu, kā arī pieteikties robotikas pulciņā. Tiem, kas pēc spraigām sacensībām simulatoros jūtas izslāpuši, būs iespēja nobaudīt personalizēto kafiju, kas gatavota Ziemeļeiropā vienīgajā modulārajā kafijas automātā „Modbar”. Tas kafiju pagatavos ļoti kreatīvā veidā, kafijas putās uzdrukājot personalizētu, pašu iesūtītu attēlu vai ziņojumu. Svarīgi, ka tehnoloģiju ekspozīcija ik pa laikam mainīsies, piedāvājot apmeklētāju novērtējumam aizvien jaunus tehnoloģiskos sasniegumus.

LMT Retail & Logistics valdes priekšsēdētājs Rinalds Kalniņš uzsver, ka  -

"Brīvības Centra" funkcija ir ne tikai iepazīstināt ar jaunākajām un modernākajām tehnoloģijām, bet arī parādīt tehnoloģiju sasaisti ar zaļo dzīvesveidu.

Viņš skaidro, ka princips – dzīvot zaļi – tiek ievērots un iedzīvināts arī „Brīvības centra” telpās. Piemēram, īstenojot iniciatīvu „Domā zaļi”, kuras ietvaros apmeklētājiem tiek dota iespēja atdot savus jau nolietotos telefonus.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!