Īrijā norisināsies tehnoloģijām veltīts vērienīgs pasākums – Dublin Tech Summit

Īrijā norisināsies tehnoloģijām veltīts vērienīgs pasākums – Dublin Tech Summit

Dublin Tech Summit tiks apskatītas tēmas par sabiedrībā aktuālām un nozīmīgām tendencēm tehnoloģiju jomā, inovācijām un to, kādi viedie risinājumi cilvēci sagaidīs nākotnē.  Konferences apmeklētājus ar šīm tēmām iepazīstinās lektori no dažādiem pasaulē pazīstamiem tehnoloģiju uzņēmumiem.  Uzstāsies lektori, kas pārstāvēs tādas plaši zināmas kompānijas un lietotnes kā Microsoft, Twitter, Slack, Airbnb, The Bitcoin Foundation, Amazon Music, Deezer, Siemens, Visa, Goggle, Oracle un daudzas, daudzas citas kompānijas.

Konferencē aplūkotās tēmas tiks sadalītas četros blokos – inovācijas un tehnoloģijas, nākotne un tehnoloģijas, mūzika un tehnoloģijas, tehnoloģijas un ražošana.

Inovāciju un tehnoloģiju blokā pasaules līderi uzņēmējdarbībā un tehnoloģijās iezīmēs globālo tendenču un tehnoloģiju nākotni. Nākotnes un tehnoloģiju blokā uzsvars tiks likts uz mākslīgo intelektu kā vienu no vadošajām tehnoloģijām nākotnē. Nākotnes mūzikas jomā liela nozīme būs jauktai, paplašinātai un virtuālai realitātei, mākslīgajam intelektam un blokķēdei. Tehnoloģiju un ražošanas bloks papildus ieskatam nākotnē aicinās visus konferences dalībniekus piedalīties meistarklasēs.

Abās konferences dienās tiks apskatītas tēmas no visiem četriem blokiem. Kā jau var nojaust, tēmas būs daudz un dažādas. Lektori iepazīstinās, piemēram, ar ceļošanas un pilsētu nākotni, inovācijām maksājumos, viedo tehnoloģiju integrāciju moderna biznesa vidē, mākslīgā intelekta un automatizācijas ietekmi uz daudzveidīgām industrijām, inovācijām organizācijās, kvantu skaitļošanu. Tie ir tikai daži no ļoti daudz un dažādiem citiem viedajiem risinājumiem, kuriem rītdienas pasaulē būs noteicošā loma viedvalsts un gudrā uzņēmuma veiksmīgā attīstībā.

Vairāk informācijas un pieteikšanās: http://dublintechsummit.com 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Izstāžu centrs Ķīpsala, Rīga
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!