Jau rīt norisināsies vērienīgais BiSMART forums “Nākotnes tendences”

Jau rīt norisināsies vērienīgais BiSMART forums “Nākotnes tendences”

Aizvadītais gads bijis milzīgu pārmaiņu, izaicinājumu pilns, prasot no uzņēmumiem transformēt virkni procesu tūlīt un tagad. Tajā pašā laikā vienmēr ir svarīgi skatīties uz priekšu, tāpēc ielūkosimies viedo risinājumu tendencēs un ieklausīsimies zinošu lektoru prognozēs par to, ko sola 2021. gads. Jaunākās prognozes ekonomikā, finanšu un personālvadības jomā, izmaiņas lokālajā tirgū, nākotnes pārdošana, e-komercija attīstība, pandēmijas ietekme uz uzņēmumu un ko no šī visa varam mācīties - ar šo un vēl daudz ko citu varēsi iepazīties 28. janvārī BiSMART vērienīgajā gadu iesildošajā tiešaistes forumā “Nākotnes tendences”. 

Pasākuma programma solās būt ļoti daudzveidīga, piedāvājot ielūkoties gan tajā, ko sola šis gads, gan ļaujot iepazīties ar nākotnē gaidāmām tendencēm. Par to, cik veselīgs varētu būt šīs gads ekonomikā, atklās ekonomists Dainis Gašpuitis. Par lokālā tirgus nozīmes pieaugumu pastāstīs Lursoft IT valdes locekle Daiga Kiopa. Kas ir “mājotāju serviss” un kā pandēmijas laiks to mudinājis mainīties, atklās CSC Telecom projektu vadītājs Sergejs Jerofejevs. Kāda būs pārdošana nākotnē, iesaistot tajā mākslīgo intelektu, atklās pārstāvis no Clarity Sergejs Jermakovs. Šķiet, ka vēl nekad iepriekš e-komercija nav piedzīvojusi tādus ziedu laikus kā tagad. Šī tendence būtiski ietekmē fizisko veikalu eksistenci. Par to plašāk pastāstīs Element Digital vadītājs Arnis Jēkabsons. Ar piecām būtiskām tendencēm darba organizācijai “pēc-pandēmijas” uzņēmumā iepazīstinās Digital Mind vadītājs Rinalds Sluckis. Par emocionālās inteliģences un apzinātības nozīmi biznesā parunās mediatore Sallija Burmeistere. Par 2021. gada risinājumiem biznesā un, konkrētāk, mākoņpakalpojumu izmantošanu pastāstīs Tet starptautiskā biznesa vadītājs Māris Priekulis. Par digitālo transformāciju kā dzīvesveidu pastāstīs Corporate Solutions grupa IS konsultāciju nodaļas vadītāja Zanda Rence-Mālniece. Ar svaigākajām tendencēm personālvadībā jeb HR prognozēm 2021. gadam iepazīstinās CV Online Latvia vadītājs Aivis Brodiņš. Kādi jaunumi finanšu jomā biznesu sagaida šogad un par kādiem ar finansēm saistītiem riskiem, iespējām un risinājumiem ikvienam uzņēmumam jābūt informētam jau tagad, atklās Factris Latvija izpilddirektors Kaspars Barons. Kā no vienas pašas idejas radīt uzņēmumu, kas būtu izcili konkurētspējīgs un līderis savā jomā? Par šo plašāk pastāstīs Mailigen by Pipedrive dibinātājs/izpilddirektors Jānis Rozenblats

Forums “Nākotnes tendences” solās būt vērienīgs pasākums, ko īpaši aicinām vērot BiSMART partnerus, BiSMART partneru klientus, VIP viesus, lielo uzņēmumu vadītājus, augstāko menedžmentu, IT attīstības vadītājus, mazo un vidējo uzņēmumu vadītājus un īpašniekus.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!