Lasvegasā sākas gada lielākā un vērienīgākā tehnoloģiju izstāde CES 2023

Lasvegasā sākas gada lielākā un vērienīgākā tehnoloģiju izstāde CES 2023

Ar vairāku simtu tehnoloģiju kompāniju dalību šodien, 5. janvārī, Lasvegasā sākas pasaulē vērienīgākā tehnoloģiju izstāde CES 2023. Iepriekšējos divus gadus pasākums vairāk vai mazāk norisinājās attālināti, taču šogad atgriežas kā pilnvērtīgs klātienes notikums. Tā ietvaros līdz 8. janvārim uzņēmumi prezentēs savus inovatīvos risinājumus, veidojot ieskatu, kādas varētu izskatīties nākotnes tehnoloģijas un kādu pienesumu tās varētu sniegt. 

Sagaidāms, ka CES 2023 pulcēs vairāk nekā 100 000 apmeklētāju, kuri klātienē un virtuāli varēs iepazīties ar 2200 izstādes dalībnieku inovatīvajiem tehnoloģiju risinājumiem. Paralēli tehnoloģiju izstādei norisināsies arī vairāk nekā 200 klātienes konferences, kā arī liels uzsvars tiks likts uz tīklošanos, jaunu sadarbību un partnerību izveidi starp uzņēmumiem un apmeklētājiem. 

Ņemot vērā tehnoloģiju attīstības tendences, šogad izstādē liels fokuss likts uz metaversu un Web3, kā arī kriptovalūtām un NFT jeb digitālajiem tokeniem.

Taču vienlaikus netiek aizmirstas arī tādas aktuālas tēmas kā viedā māja un gudrā pilsēta, 5G, mākslīgais intelekts, virtuālā un papildinātā realitāte, digitālā veselība, videospēles un e-sports, robotika un droni, kosmosa, ēdiena, dzīvesstila tehnoloģijas un daudz kas cits. 

Kā ik gadu, arī šogad CES 2023 piedalās virkne populāru un ietekmīgu kompāniju. To vidū ir, piemēram, Bosch, Canon, LG Electronics, Microsoft, Acer, Nikon, Panasonic, Samsung Electronics, Sony, Google, Volkswagen, Amazon, Garmin, John Deere, Mercedes Benz, Qualcomm, Siemens, Withings, Palantir Tech, Schneider Electric un daudzi citi vairāk vai mazāk zināmi nozares spēlētāji. Tie prezentējuši tādus inovatīvus risinājumus kā velosipēda galds, pašbraucoši bērnu ratiņi, kosmētikas uzklāšanas ierīces cilvēkiem ar kustību traucējumiem, veļasmašīna, kas no mazgājamām drēbēm noņem mikroplastmasu, robots, kas dezinficē slimnīcas un dažādus citus lielākus un mazākus gadžetus. 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Izstāžu centrs Ķīpsala, Rīga
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!