Tiešsaistē norisināsies grandiozais, gadu iesildošais tehnoloģiju pasākums BiSMART Forums 2022. Nākotnes tendences

Tiešsaistē norisināsies grandiozais, gadu iesildošais tehnoloģiju pasākums BiSMART Forums 2022. Nākotnes tendences

BiSMART Forums 2022 ir vērienīgs un daudzpusīgs biznesa tehnoloģiju platformas BiSMART pasākums, kurā atskatīsimies uz 2021. gadā paveikto un sasniegto biznesa tehnoloģiju jomā. Saliksim visus punktus uz “i” un kopīgi aplūkosim iepriekšējā gada lielākās pārmaiņas, kāpumus un kritumus, kā tas ietekmējis Latvijas uzņēmumu darbību un valsti kopumā. Nozaru speciālisti un viedokļa līderi dalīsies ar prognozēm, kāds varētu izskatīties 2022. gads, ko no tā sagaidīt biznesa segmentam, par kādām jaunām tehnoloģijām jādomā un kādi viedie risinājumi jāievieš, lai veicinātu izaugsmi un būtu soli priekšā konkurentiem. Par šo visu uzzināsi jau 27. janvārī BiSMART tiešsaistes pasākumā “BiSMART Forums 2022. Nākotnes tendences”.

Pasākumu kā ierasts atklās BiSMART vadītājs Juris Kabakovs, kurš pastāstīs par to, kas ir metaverss un kā tas varētu mainīt interneta lietošanas paradumus, dzīvi un biznesu. Ar aktuālāko ekonomikā iepazīstinās ekonomists Dainis Gašpuitis. Jaunākās Latvijas darba tirgus tendences apskatīs CV-Online Latvia vadītājs Aivis Brodiņš. Kādas digitālās pārmaiņas tuvāko piecu gadu laikā sagaida klientu servisu, atklās CSC TELECOM tirdzniecības direktors Jānis Strumpmanis. Par drošas autentifikācijas integrāciju digitālajos risinājumos pastāstīs SK ID Solutions biznesa attiecību vadītāja Sanita Meijere. Ar ilgtspējas transformāciju iepazīstinās PwC Latvija ilgtspējas pakalpojumu vadītāja Maija Orbidāne. Par faktoringu un kā tas reāli var palīdzēt uzņēmumam 2022. gadā, pastāstīs Factris Latvija izpilddirektors Kaspars Barons. Kādi bijuši 2021. gada lielākie dzinējspēki, kas mudinājuši uzņēmējus transformēt savu biznesu, atklās Tet pārdošanas un biznesa attīstības direktors Ivars Dzalbe. Medijpratība nav vista, tas ir suns! Par šādu tēmu plašāk parunās TVNET GRUPA mārketinga vadītāja Anna Evardsone. Ko varam secināt no 2021. gada un kāds solās būt šis gads elektroapgādes jomā, atklās Sadales tīkls valdes priekšsēdētājs Sandis Jansons.

Reģistrēties konferencei īpaši aicinām BiSMART partnerus, BiSMART partneru klientus, VIP viesus, lielo uzņēmumu vadītājus, augstāko menedžmentu, IT attīstības vadītājus, mazo un vidējo uzņēmumu vadītājus un īpašniekus.

Pasākums “BiSMART Forums 2022. Nākotnes tendences” norisināsies tiešsaistē. Reģistrētie dalībnieki to varēs vērot bismart.lv, kā arī BiSMART Facebook plūsmā. Kā ierasts lektoriem būs iespēja uzdot interesējošos jautājumus, kā arī saņemt konsultācijas un ieteikumus.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113

SIA BiSMART
Reģ. Nr. 40203056850
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!