Httpool paplašina partneru loku – tagad arī Spotify platforma ir pieejama reklāmdevējiem no Baltijas valstīm

Httpool paplašina partneru loku – tagad arī Spotify platforma ir pieejama reklāmdevējiem no Baltijas valstīm

Httpool Baltics paplašina savu sadarbības partneru tīklu - tagad Lietuvas, Latvijas un Igaunijas uzņēmumiem ir iespēja efektīvi sasniegt savu mērķauditoriju arī Spotify platformā. Httpool Baltics ir ekskluzīvs Spotify sadarbības partneris. Spotify ir pasaulē lielākā audio straumēšanas platforma, kas reklāmdevējiem nodrošina virkni inovatīvu reklāmu risinājumu, lai sasniegtu galvenokārt gados jaunu un aktīvu auditoriju, kā arī izmantotu audio straumēšanas augošo popularitāti.

Httpool Baltics Reģionālais direktors Arnis Ozols norāda, ka patērētāju paradumi mainās un zīmoliem ir jāpārdomā, kā tie var sasniegt savu auditoriju tajos brīžos, kas tai ir svarīgi. Viņš uzsver, ka Httpool Baltics komanda ir patiesi gandarīta par sadarbību ar Spotify, ko dažāda mēroga reklāmdevējiem tagad ir iespējams izmantot kā unikālu platformu, lai sasniegtu savu auditoriju.

Spotify nodrošina iespēju ar savu mērķauditoriju komunicēt dažādos formātos, izmantojot gan skaņu, gan video jebkurā vidē jebkurā diennakts laikā.

Reklāmdevēji var izmantot Spotify Streaming Intelligence – programmu, kas ietver unikālus datus par lietotāju audio straumēšanas paradumiem.

Attiecīgi reklāmdevējiem ir iespējams pielāgot savas reklāmas un vēstījumus atbilstoši auditorijas vajadzībām un kontekstam, kādā lietotājs izmanto audio straumēšanu.

Jāpiebilst, ka Httpool pārstāv lielākās digitālo mediju platformas Eiropā un Āzijā. Httpool arī palīdz vietējiem reklāmdevējiem kopumā 30 tirgos sasniegt vēl labākus biznesa rezultātus ar reklāmām digitālajās platformās. Kompānija izmanto inovatīvas tehnoloģijas un veiktspējas uzlabošanas risinājumus, vertikālas komandas un savas katra tirgus zināšanas, kas ļauj reklāmdevējiem atrast un sadarboties ar auditoriju labākajā iespējamajā veidā, maksimāli uzlabojot ieguvumu no investīcijām. Vadošās mediju platformas – Twitter, Facebook, Spotify, LinkedIn, Snpachat, Tik Tok, Warner Music, Outbrain un Brainly sadarbojas tieši ar Httpool kā ekskluzīvu reklāmas pārdošanu partneri Eiropā un Āzijā. 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Izstāžu centrs Ķīpsala, Rīga
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!