Jaunajiem uzņēmējiem bez tehnoloģiju zināšanām uzsākt biznesu būs vieglāk

Jaunajiem uzņēmējiem bez tehnoloģiju zināšanām uzsākt biznesu būs vieglāk

Ikviena biznesa uzsākšana ir izaicinājumu pilna. Jāraugās ne tikai situācija tirgū, bet jābūt vispusīgām zināšanām par to, kas un kā jādara, lai liktu pirmo akmeni jaunā uzņēmuma pamatos. Latvijā jau ir pieejamas dažādas atbalsta programmas jaunajiem uzņēmējiem, taču tās visbiežāk paļaujas uz to, ka jaunajam censonim būs sava zināšanu bagāža, kā vadīt un uzturēt biznesu. Taču nupat radītais akselerators ATOM Mobility Hub iet mazliet citu ceļu, palīdzot uzņēmējiem arī bez pieredzes IT jomā un tehnoloģiju zināšanām. 

Jaunais akselerators ATOM Mobility Hub radīts, sadarbojoties uzņēmumiem ATOM Mobility un Helve. Zīmīgi, ka

tas ir pirmais akselerators, kas paredzēts uzņēmējiem bez pieredzes IT jomā vai jebkādām citām tehnoloģiju zinašanām.

Tas ir ļoti būtiski, jo mūsdienās biznesa izveidē tehnoloģijām ir neatsverama nozīme, taču ne visiem ir tādu zināšanu, lai tās pareizi pielietotu. 

ATOM Mobility Hub ietver deviņu nedēļu ilgu tiešsaistes programmu. To varēs izmantot uzņēmēji, kuri vēlas darboties kādā no trim biznesa virzieniem - transportlīdzekļu koplietošana, braucieni vai piegādes joma. 

Programma norisināsies no šī gada oktobra līdz decembrim. Šajā laikā dalībnieki pieredzējušu un zinošu mentoru vadībā darbosies pie savas biznesa idejas, veiks tirgus izpēti, definēs savu produktu, meklēs sadarbības partnerus un uzsāks pārdošanas aktivitātes. Paredzēts, ka programmas ietvaros dalībnieki izstrādās savu minimālo darbspējīgo produktu un būs gatavi sākt investīciju piesaisti un spert pirmos soļus mobilitātes biznesā. 

Protams, centīgākie un izcilāko biznesa ideju autori saņems arī naudas balvas. Kopējais balvu fonds šajā akseleratorā sasniedz 30 000 eiro un tiks sadalīts starp labākajiem. 

Pieteikties ATOM Mobility Hub var ikviens jaunais uzņēmējs, kuram interesē uzsākt savu biznesu. Pieteikšanās ir atvērta līdz 13. decembrim.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113

SIA BiSMART
Reģ. Nr. 40203056850
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!