Latviešu fotografēšanas apmācības novērtē visā pasaulē

Latviešu fotografēšanas apmācības novērtē visā pasaulē

E-apmācības platforma https://iphonephotographyschool.com/ ir latviešu startapa izveidoti apmācības kursi, kuri vienkāršā un saprotamā veidā ļauj jebkuram interesentam visā pasaulē attīstīt nepieciešamās prasmes un iemaņas fotografēšanā ar iPhone viedtālruni.  

iPhone Photography School dibinātājs Emīls Pakārklis uzsver, ka -

e-apmācības ir veidotas tā, lai sniegtu lietotājam ne tikai teorētiskas, bet arī praktiskas zināšanas. Apmācībās praktiski tiek demonstrēts katrs ieteikums, un pēc tam lietotājs var to pašu atkārtot un izmēģināt savā iPhone viedtālrunī.

Latviešu jaunuzņēmumam ceļš un panākumiem un atpazīstamību teju visā pasaule sākās pirms sešiem gadiem. Tajā laikā iPhone Photography School bija vairāk kā blogs ar ieteikumiem, kā labāk uzņemt attēlus, izmantojot iPhone. Kopš tā laika ir notikusi strauja startapa izaugsme, saņemot atzinīgus novērtējumus no vairāk kā 60 000 cilvēku visā pasaulē. Tas devis arī iespēju attīstīt nākamo ideju – piedāvāt apmācības tradicionālajā fotogrāfijā, ko jau izmantojuši ap 7000 cilvēku.

Pie šāda izaugsmes tempa iPhone Photography School netaisās apstāties. Viņu mērķis ir kļūt par pasaulē labāko fotografēšanas apmācības resursu. Lai šo ieceri sasniegtu, liela nozīme ir arī pašu jaunuzņēmuma darbinieku ieguldījumam jaunu zināšanu apguvē un jau esošo papildināšanā par aktualitātēm online biznesā.

Emīls Pakārklis uzsver, ka iPhone Photography School attīstības pamatā ir svarīgi arī ik dienu sekot līdzi visam jaunākajam online jomā, kas palīdz apzināt jaunus veidus un iespējas, kā uzrunāt cilvēkus visā pasaulē.

Jāpiebilst, ka e-apmācības platforma iPhone Photography School apgrozījums pērn sasniedza vairāk kā 5 000 000 eiro.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!