Arī SAP un PwC pametuši Krievijas tirgu

Arī SAP un PwC pametuši Krievijas tirgu

Reaģējot uz Krievijas iebrukumu Ukrainā, arī tehnoloģiju milži SAP un PwC paziņojuši, ka pamet Krievijas tirgu un pārtrauc tur piedāvāt savus produktus un pakalpojumus. Līdzīgu soli jau spēruši citi tehnoloģiju uzņēmumi, piemēram, Apple un Microsoft, kas pārtraukuši vai ieviesuši stingrus ierobežojumus savu produktu un pakalpojumu saņemšanai Krievijā.

SAP pārstāvis norādījis, ka gluži kā pārējā pasaule arī SAP ar šausmām vēro to, kas norisinās Ukrainā un visstingrākajā iespējamajā veidā nosoda Krievijas iebrukumu šajā valstī. Tāpēc SAP pārtrauc uzņēmējdarbību Krievijā un Baltkrievijā, kā arī šajās abās valstīs aptur visu SAP pakalpojumu un produktu pārdošanu. Tāpat uzņēmums piešķīris vienu miljonu eiro humānajam atbalstam Ukrainas iedzīvotājiem un sadarbojas ar Sarkanā Krusta organizācijām, ANO Bēgļu aģentūru un citām organizācijām, lai piedāvātu savas tehnoloģijas viņu centienu atbalstam.

Ar SAP piedāvātajiem programmatūras risinājumiem organizācijām ir iespēja vienkāršāk reģistrēt bēgļus, koordinēt brīvprātīgo darbu un sagādāt humānās palīdzības preces. Savukārt sadarbībā ar Qualtrics tiek sniegts atbalsts bezpeļņas organizācijām izprast apkalpoto cilvēku aktuālākās vajadzības un nodrošināt tiem izmitināšanu un nepieciešamās preces. 

Sakarā ar Krievijas iebrukumu Ukrainā arī uzņēmums PwC ir paziņojis, ka pamet Krievijas tirgu, kā arī aizver meitasuzņēmumu PwC Russia. PwC Russia darbojās vairāk nekā 30 gadus un nodarbināja 3700 darbiniekus. Uzņēmums norādījis, ka dara visu iespējamo, lai palīdzētu kolēģiem Ukrainā, kā arī sniedz humāno palīdzību Ukrainas iedzīvotājiem. 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113

SIA BiSMART
Reģ. Nr. 40203056850
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!