Atklāts pirmais bezkontakta pašapkalpošanās veikals Latvijā “Neste Easy Deli”

Atklāts pirmais bezkontakta pašapkalpošanās veikals Latvijā “Neste Easy Deli”

Pašapkalpošanās kases veikalos lēnām, bet kļuvušas par Latvijas pircēju visai iecienītu norēķināšanās risinājumu. Taču bezkontakta pašapkalpošanās veikali līdz šim bija kas tāds, ko praktizēja ārzemēs, un ar iepirkšanās pieredzi šādās tirdzniecības vietās lielākoties varēja iepazīties no ārvalstu medijiem. 27. jūlijā tas mainījās, jo degvielas tirgotājs Neste atvēra pirmo bezkontakta pašapkalpošanās veikalu Latvijā “Neste Easy Deli”. 

Neste norāda, ka visa pamatā ir radiofrekvenču identifikācijas (RFID) tehnoloģijā balstīts bezkontakta pašapkalpošanās risinājums, kas skenē visus klienta pirkumus vienlaikus, piemēram, caur iepirkumu maisu vai somu, kas ir diezgan ērti.

Pilnīgi automatizētajā veikalā varēs iekļūt visai viedi - izmantojot Neste mobilo lietotni, kas kalpos par ieejas atslēgu. Šāda iekļūšana klientiem nodrošinās ātru, netraucētu un drošu pirkumu veikšanu. Samaksāt par pirkumiem varēs ar banku kartēm. Sākotnēji paredzēts, ka kopumā Latvijā darbosies pieci “Neste Easy Deli” veikali – divi Rīgā un pa vienam Salaspilī, Ogrē un Tīnūžos. Šāda koncepta veikala ieviešanā ieguldīts ap pusmiljons eiro.

“Neste Easy Deli” veikalos liels uzsvars likts uz ilgtspēju, atbildību pret vidi un mūsdienīgas iepirkšanās pieredzes sniegšanu.

Piemēram, tajos nebūs pieejami iepirkuma maisiņi, kā arī svaigi pagatavotas maltītes līdzņemšanai tiks piedāvātas iepakojumā, kas ražots no videi draudzīgiem materiāliem. Arī pašā veikalu būvniecībā izmantoti ilgtspējīgi un videi draudzīgi materiāli - no otrreiz pārstrādātas plastmasas ražots paklājs, nesošajās konstrukcijās un interjera dizainā izmantoti vairāku slāņu masīvkoka paneļi, kam ir būtiski ātrāks uzstādīšanas laiks un paaugstināta ugunsdrošība. Tie ir ekoloģiski efektīvi, jo oglekļa dioksīdu ietver, nevis emitē.

Neste Latvija valdes priekšsēdētājs Armands Beiziķis stāsta, ka “Neste Easy Deli” sniegs jaunu, ātru, drošu un pavisam vienkāršu iepirkšanos sev ērtā laikā visu diennakti. Savukārt preču sortiments - atbilstošs ilgtspējas standartiem. 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!