Tet atver savu pirmo sadzīves tehnikas veikalu

Tet atver savu pirmo sadzīves tehnikas veikalu

Šodien, 17. novembrī, durvis vēris BiSMART partnera Tet pirmais sadzīves tehnikas veikals, kas atrodas tirdzniecības centrā Spice Home. Tet aptauja liecina, ka digitālā iepirkšanās e-veikalos kļūst arvien iecienītāka, tomēr joprojām 42% iedzīvotāju tehnikas preces labprāt pērk veikalā uz vietas. Savukārt vairāk nekā trešdaļai ir būtiski pirms tehnikas iegādes veikalā saņemt konsultāciju. Tādēļ Tet paplašina veikalu klāstu, atklājot līdz šim lielāko Tet veikalu, kur vienuviet būs atrodams viss mājai – gan mūsdienīga sadzīves tehnika un jaunākie televizoru modeļi, gan pieprasītāko mobilo telefonu un citu digitālo ierīču piedāvājums.

Lai arī cilvēki savus pirkumus pārdomā arvien rūpīgāk, Tet pirmajos deviņos mēnešos ir izdevies kāpināt mazumtirdzniecības tehnikas apgrozījumu par 18%, salīdzinot ar attiecīgo periodu 2021. gadā. Tas panākts, pateicoties nepārtrauktai piedāvājuma klāsta paplašināšanai un klientu pieredzes pilnveidei. 

Tet pirmais sadzīves tehnikas veikals piedāvā vairākas jaunas tehnikas kategorijas, kuras klātienes veikalos līdz šim nebija pieejamas, piemēram, veļas mašīnas, ledusskapji un trauku mazgājamās mašīnas.

Līdz ar to veikalā ir atrodamas gandrīz visas mājai nepieciešamās ierīces – sākot ar iebūvējamo virtuves tehniku un beidzot ar skaistumkopšanas elektrotehniku. 

Veikala plauktos ir atrodami ilgi gaidīti produkti un pasaules elektroierīču zīmoli, piemēram, Miele izcili kvalitatīvā tehnika, Dyson preces ērtākai ikdienas sadzīvei, Microsoft Surface premium klases datori ērtākam darbam, mācībām un izklaidei un citi. Tāpat veikalā ir pieejama Samsung Device eXperience zona, kurā pārstāvētas ierīces un produkti, kas vienotas ekosistēmas ietvaros nodrošina labāko pieredzi lietotājiem.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113

SIA BiSMART
Reģ. Nr. 40203056850
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!