Videi draudzīgākas preču piegādes turpmāk veiks arī DPD Latvija

Videi draudzīgākas preču piegādes turpmāk veiks arī DPD Latvija

Viena no tirdzniecības jomas izteiktākajām tendencēm šogad bija straujais pasūtījumu skaita pieaugums internetveikalos. Līdz ar to krietni vairāk darba ir arī kurjeriem. Iespējams, šis ir īstais brīdis, lai arī preču piegādāšana notiktu videi draudzīgākā veidā. Tieši tāpēc starptautiskais sūtījumu piegādes uzņēmums DPD Latvija nupat paplašinājis savu autoparku ar videi draudzīgākiem elektriskajiem transportlīdzekļiem Volkswagen e-Crafter.

Pašreiz DPD sūtījumu piegādes uzticami palīdz veikt 12 Volkswagen e-Crafter komercauto. Taču, investējot kopumā trīs miljonus eiro, plānots iegādāties kopumā vairāk nekā 40 šādus braucamos. Ja viss izdosies kā iecerēts, tad DPD Latvija kļūs par vienu no videi draudzīgākajiem sūtījumu piegādātājiem Latvijā. 

DPD Latvija valdes priekšsēdētājs Jānis Grants norāda, ka -

straujā e-komercijas attīstība mudinājusi sūtījumu piegādes uzņēmumus daudz ātrāk investēt attīstībā un dažādos inovatīvos risinājumos, lai nodrošinātu augošā pieprasījuma apjomus.

Tāpēc arī DPD Latvija šogad aktīvi strādājis pie tā, lai nodrošinātu operatīvu sūtījumu piegādi. Vienlaikus brīdī, kad sūtījumu piegādes norit tik intensīvi, jāsāk būtiski apsvērt videi draudzīgākus piegādes risinājumus. J. Grants turpina, ka DPD Latvija tuvāko gadu laikā plāno pāriet uz alternatīviem piegādes transporta risinājumiem. Viņš uzsver, ka šādā veidā būs iespējams efektīvāk plānot resursu pārdali, kā arī kļūt videi draudzīgākiem. 

Jaunos Volkswagen e-Crafter piegādes transportlīdzekļus DPD Latvija saņēma sadarbībā ar Swedbank. Swedbank Uzņēmumu pārvaldes vadītājs Lauris Mencis norāda, ka tieši piegādes uzņēmumi ir tie, kuri pašreiz ieņem nozīmīgu lomu tirdzniecībā un Latvijas ekonomikā kopumā. Viņš uzskata, ka uzņēmums, kas veic modernizāciju pēc atbildīgas un ilgtspējīgas darbības pamatprincipiem, ieliek pamatus arī jaunam ilgtspējīga biznesa laikmetam. 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!