BiSMART aicina pievienoties tiešsaistes konferencei par valsts nākotni tehnoloģiju laikmetā

BiSMART aicina pievienoties tiešsaistes konferencei par valsts nākotni tehnoloģiju laikmetā

Mūsdienās gudras valsts definīcija stiepjas tālu aiz tām kvalitātēm, kas bija svarīgas un aktuālas pirms pieciem un desmit gadiem. Šobrīd viedu valsti raksturo tās spēja kļūt digitālai un integrēt jaunākās tehnoloģijas dažādos sektoros. Valsts digitālā transformācija un dažādu sektoru digitalizācija, publiskā un privātā sektora efektīva mijiedarbība drošo tehnoloģiju jomā, IT drošība organizācijās, atjaunojamās enerģijas izmantošana - šīs un citas tēmas gudras un mūsdienīgas valsts kontekstā ekspertu skatījumā 20. aprīlī BiSMART rīkotajā tiešsaistes konferencē “Vieda valsts”. 

Konferenci kā ierasts atklās BiSMART vadītājs Juris Kabakovs, kurš īsumā arī iepazīstinās ar viedas valsts pamatnostādnēm. Par to, kāda šobrīd ir valsts digitālā transformācija un ko sagaidīt tuvāko gadu laikā, interviju sniegs VARAM informācijas sabiedrības attīstības departamenta direktors Gatis Ozols. Kā tehnoloģiju laikmetā mijiedarbojas publiskais un privātais sektors, atklās SK ID Solutions Biznesa attiecību un Latvijas filiāles vadītāja Sanita Meijere. Pašu būtiskāko par elektroapgādes nozares digitālo transformāciju 2.0 izstāstīs Sadales tīkls biznesa attīstības vadītājs Tomass Liepnieks. Kas ir IT drošības kultūra un kādēļ tā ir nepieciešama katrai organizācijai, skaidros Corporate Solutions grupa biznesa attīstības vadītājs Imants Felsbergs. Kādu ietekmi digitalizācija var atstāt uz valsts sektoru, atklās SAP EMEA vecākais direktors Thomas Kunert. Ar mītiem un patiesībām veiksmīga valsts pārvaldes projekta vadībā iepazīstinās Valsts zemes dienesta ģenerāldirektore Vita Narnicka. Savukārt par vēja enerģijas sniegtajām iespējām un šī resursa vietu modernas un viedas elektroenerģijas sistēmā pastāstīs Vēja enerģijas asociācijas vadītājs un valdes loceklis Andris Vanags.

Arī šajā reizē paralēli konferencei būs iespēja virtuāli apstaigāt BiSMART partneru digitālos stendus. Tajos varēsi iepazīties ar piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem, saņemt konsultāciju, atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, kā arī iegādāties savam biznesam nepieciešamo. 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!