Ceturtdaļai Latvijas iedzīvotāju nepieciešams otrs mobilā tālruņa numurs

Ceturtdaļai Latvijas iedzīvotāju nepieciešams otrs mobilā tālruņa numurs

Vadošā mobilo sakaru operatora, tehnoloģiju inovāciju uzņēmuma un BiSMART partnera LMT veiktās aptaujas rezultāti liecina, ka teju katram ceturtajam Latvijas iedzīvotājam nepieciešams otrs mobilā tālruņa numurs, un lielākoties cilvēki to gribētu izmantot darba vajadzībām. Kopumā puse aptaujāto uzskata, ka darba un privātā mobilā tālruņa numuriem būtu jāatšķiras, taču netrūkst arī to, kuriem otrs mobilā tālruņa numurs vajadzīgs īslaicīgi – iepirkšanās vai izklaides nolūkos.

37% Latvijas iedzīvotāju, kuri iepriekš nav lietojuši divus mobilā tālruņa numurus, otro gribētu pieslēgt darba vajadzībām. Savukārt 15% otru numuru vēlētos iegūt īstermiņa mērķiem – pārdošanai, sludinājumu izvietošanai, preču vai pakalpojumu iegādei internetā. 

Gados jaunāki respondenti biežāk izjūt vajadzību pēc otra mobilā tālruņa numura, sevišķi darba vajadzībām, uz ko norāda 62% aptaujāto 18–29 gadu vecumā, krietni apsteidzot citas vecuma grupas.

LMT prezidents Juris Binde atklāj, ka -

kopš novembra sākuma, kad uzņēmums sāka piedāvāt LMT Kartes eSIM, interese par šo inovāciju Latvijas tirgū strauji aug.

Iespēja pieslēgt otru mobilā tālruņa numuru ir sevišķi noderīga, ja papildu tālruņa numurs nepieciešams uz laiku, piemēram, lai reģistrētos kāda pakalpojuma saņemšanai vai kaut ko iegādātos internetā, un to apstiprina arī aptaujas rezultāti. Viņaprāt, šāds risinājums ir lieliski piemērots arī ārvalstu tūristiem, īpaši no valstīm, kas atrodas ārpus Eiropas Savienības, jo ļauj ceļotājiem ietaupīt līdzekļus, nelietojot sava mājas operatora pakalpojumus.

Jāpiezīmē, ka LMT Kartes eSIM ir iespējams iegādāties LMT mājaslapā jebkurā vietā un laikā, kur pieejams dators ar interneta pieslēgumu un ierīce QR koda noskenēšanai. LMT Kartes eSIM pieslēgumu var izmantot gan īstermiņā, gan ilgtermiņā, un to var ielādēt iekārtās, kas atbalsta eSIM.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!