Dibina organizāciju “She Can Do IT” ar mērķi veicināt izpratni par sievietēm un tehnoloģijām

Dibina organizāciju “She Can Do IT” ar mērķi veicināt izpratni par sievietēm un tehnoloģijām

Ar mērķi veicināt sabiedrības izpratni par sievietēm un tehnoloģijām IT uzņēmumos strādājošas 11 sievietes nodibinājušas organizāciju “She Can Do IT”. Viņas visas ikdienā darbojas kā programmētājas un iepriekš strādājušas citā nozarē. Ceļā uz darbu IT jomā viņām visvairāk pietrūcis mentoru padoma un atbalsta, lai cīnītos ar stereotipiem, tāpēc nolēmušas dibināt šādu organizāciju, lai palīdzētu citām sievietēm spert pirmos soļus un veidot karjeru IT pasaulē. 

Viena no organizācijas  “She Can Do IT” dibinātājām ir Baiba Niparte, kura norāda, ka daudzas sievietes vēlētos strādāt IT jomā, taču viņām trūkst personīgā atbalsta. Tieši tāpēc organizācija “She Can Do IT” vēlas nodrošināt vidi, kur ir iespējama droša zināšanu apmaiņa un kur vēlētos iesaistīties ne tikai kopienas dalībnieki, bet arī mentori un nozares profesionāļi. Tāpat organizācijas dibinātājas vēlas dalīties ar saviem personīgajiem stāstiem, lai iedvesmotu citas sievietes ne tikai apgūt profesiju IT jomā, bet arī atrast tajā darbu un veidot karjeru. 

Organizācijas “She Can Do IT” kopienai jebkura sieviete ir aicināta pievienoties jau tad, kad ideja par darbu IT nozarē vai IT kā hobiju vēl tikai “virmo gaisā”.

Organizācija dalībnieces iepazīstinās ar iespējām, palīdzēs saprast intereses un attiecīgi palīdzēs ar atbilstošāko apmācību izvēli. Pēc nepieciešamības mentora atbalsts būs pieejams arī apmācību laikā un vēl pēc tam, meklējot darbu.

Šobrīd tiek apzināts, ar ko sākt un tieši kāda palīdzība sievietēm būtu visnepieciešamākā. Tāpēc jebkura interesente ir aicināta reģistrēties kopienā organizācijas “She Can Do IT” mājaslapā un aizpildīt anketu, norādot gan savas intereses IT jomā, gan daloties ar saviem priekšstatiem un atklājot, kāds atbalsts būtu nepieciešams.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113

SIA BiSMART
Reģ. Nr. 40203056850
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!