Rīgā par vienu gudro velonovietni vairāk

Rīgā par vienu gudro velonovietni vairāk

Soli pa solim Rīgā turpina ienākt gudrās tehnoloģijas, nodrošinot gan iedzīvotājiem un pilsētas viesiem, gan iestādēm un uzņēmumiem iespējas viedāk, ilgtspējīgāk, drošāk, ērtāk, mūsdienīgāk pārvietoties, darīt un dzīvot. Vēloties sniegt ērtākas un drošākas velosipēdu un skrejriteņu novietošanas iespējas, uzņēmums Novality Rīgas centrā uzstādījis gudro velonovietni. 

Zināms, ka jaunais risinājums atrodas pie Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes, dodot iespēju gan studentiem, gan pilsētas viesiem un iedzīvotājiem ērti un bez raizēm uzglabāt savu velosipēdu vai skrejriteni.

Pagaidām tas vēl ir pilotprojekts, tāpēc, lai varētu uzlabot šo gudro velonovietni, tās radītājs Novality aicina izteikt viedokli par risinājuma darbību un iespējamiem uzlabojumiem. 

Velonovietnes izmēģinājums norisinās, pateicoties Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta Pilsētas mobilitātes (EIT UM) atbalstam programmas RAPTOR Pilot 2 ietvaros. Izturot konkursu, Novality par finansējumu savam pilotprojektam nav jāsatraucas, jo visu pilnā apmērā finansē EIT UM. 

Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Ģeomātikas pārvaldes Galvenais projektu vadītājs Armands Jukums informē, ka viedā velonovietne pilotprojekta ietvaros Rīgā būs pieejama līdz 29. novembrim. Šajā laikā tiks novērtēta risinājuma piemērotība pilsētvidei un lietotāju vajadzībām. A. Jukums aicina ikvienu interesentu izmēģināt šo gudro velonovietni un sniegt savu vērtējumu par to, aizpildot aptauju, kas pieejama pie pašas viedās novietnes, noskenējot QR kodu. 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!