Riga TechGirls uzsāk jaunu programmu, lai palīdzētu interesentiem veidot karjeru IT jomā

Riga TechGirls uzsāk jaunu programmu, lai palīdzētu interesentiem veidot karjeru IT jomā

Biedrība Riga TechGirls paziņojusi, ka uzsāk jaunu Karjeras vadības programmu, lai atbalstītu interesentus karjeras maiņā un sniegtu nepieciešamos resursus, lai veiksmīgi iekļautos IT nozarē. Šī programma ir paredzēta ikvienam, kurš vēlas uzsākt jaunu karjeru vai meklē karjeras iespējas informācijas tehnoloģiju jomā.

Riga TechGirls valdes priekšsēdētāja Anna Andersone stāsta, ka

šī programma ir izstrādāta, lai stiprinātu dalībnieku pārliecību par sevi un sniegtu praktiskus rīkus, kas palīdzēs uzsākt darba meklējumus.

Tās ietvaros dalībnieki varēs pilnveidot savu CV, sagatavoties darba pārrunām un pārliecinoši sevi prezentēt. Programmā nav vecuma ierobežojumu, un tai var pieteikties ikviens interesents.

Jaunās karjeras vadības programmas direktore Elvīra Zaltāne informē, ka tā sastāv no piecām iepriekš ierakstītām video lekcijām ar surdo tulkojumu, ļaujot programmas dalībniekiem tās skatīties sev vēlamā laikā un vietā. Papildus video lekcijām programma piedāvā tiešsaistes lekcijas, dažādus lasāmos materiālus, testus pašizziņai, kā arī video saturu ar atsevišķām lekcijām no 2023. gada karjeras vadības programmas. 

Programmas ietvaros ir iespējams saņemt arī vienu individuālo vai grupas nodarbību ar karjeras konsultantu. Lai arī programmas sākums ir šī gada 17. jūnijs, lekciju ieraksti būs pieejami jebkurā laikā, ļaujot dalībniekiem mācīties sev ērtā laikā un tempā. Tiešsaistes lekciju un klātienes lekciju datumi tiks paziņoti dalībniekiem mācību procesā iekšējā komunikācijas platformā.

Karjeras konsultante Evita Pīlēģe uzsver, ka karjeras vadība ir prasme, kas mūsdienu mainīgajos apstākļos ir jāpilnveido ikvienam. Cilvēks, kurš nevada savu karjeru, nonāk tur, kur sanāk nonākt. Cilvēks, kurš vada, – sasniedz savus mērķus. Riga TechGirls izveidotā programma sniedz iespēju soli pa solim no savas profesionālās identitātes izprašanai nonākt pie karjeras lēmumu pieņemšanas kā patstāvīgi, tā ar konsultantu palīdzību.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113

SIA BiSMART
Reģ. Nr. 40203056850
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!