Riga TechGirls vairāku nozaru pārstāvjiem piedāvā īpašas bezmaksas tehnoloģiju apmācības

Riga TechGirls vairāku nozaru pārstāvjiem piedāvā īpašas bezmaksas tehnoloģiju apmācības

Biedrība Riga TechGirls informē, ka kopdarbā ar Google.org izveidojuši specializētas digitālo prasmju bezmaksas apmācību programmas “Cilvēcīgi par tehnoloģijām”, kas domātas trīs industriju pārstāvjiem – izglītības, radošo profesiju un veselības aprūpes darbiniekiem. Skolotājiem, mākslas un kultūras profesiju pārstāvjiem pieteikšanās nodarbībām jau sākusies, savukārt veselības nozares darbinieki apmācībās varēs piedalīties šī gada otrajā pusē.

Riga TechGirls pārstāvji uzsver, ka

apmācību mērķis ir palīdzēt attiecīgās industrijas speciālistiem viegli un ātri apgūt tehnoloģijas, tādējādi padarot tās pieejamākas un veicinot tehnoloģiju priekšrocību izmantošanu. 

Skolotājiem nodarbības sāksies 8. februārī, savukārt kultūras un mākslas pārstāvjiem – 22. februārī. Būtiski, ka katra no “Cilvēcīgi par tehnoloģijām” apmācību programmām ir pielāgota konkrētās industrijas pārstāvjiem. Tā sastāvēs no 24 nodarbībām tiešsaistē trīs mēnešu garumā, kā arī četrām darbnīcām, kurās dalībniekiem būs iespēja iegūtās zināšanas izmantot praktiski. 

Riga TechGirls vadītāja un līdzradītāja Anna Andersone skaidro, ka šogad papildus Riga TechGirls vispopulārākajām apmācībām “Iepazīsti tehnoloģijas” biedrība izlēma piedāvāt specializētu programmu nozarēs, kuras visvairāk ietekmējis pandēmijas laiks. Vienlaikus tās ir arī nozares, kurām ir vislielākā ietekme sabiedrības ikdienā. A. Andersone uzsver, ka Riga TechGirls vēlas parādīt, ka tehnoloģijas var vienkāršot un uzlabot darbu jebkurā industrijā un ka tā nav tikai IT nozares vajadzība. 

Jāpiezīmē, ka pieteikties bezmaksas mācību programmai “Cilvēcīgi par tehnoloģijām” var šeit. Visu vajadzīgo informāciju par šīm apmācībām iespējams atrast arī Riga TechGirls mājaslapā. Par sekmīgu programmas apguvi dalībniekiem tiks izsniegts sertifikāts.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!