Rīgā uzstādīs pirmās viedās velosipēdu novietnes

Rīgā uzstādīs pirmās viedās velosipēdu novietnes

Mobilitāte ir viena no viedas pilsētas galvenajām sastāvdaļām, kas padara iedzīvotāju pārvietošanos pilsētā ērtu, ātru un drošu. Mobilitāte neietver tikai pašu pārvietošanos, bet arī drošu transportlīdzekļa uzglabāšanu. Šajā sakarā Igaunijas viedo mikromobilitātes uzglabāšanas risinājumu ražotājs Bikeep Rīgā drīzumā uzstādīs pirmās gudrās velosipēdu novietnes. 

Zināms, ka jau tuvākā mēneša laikā pirmās viedās velonovietnes tiks uzstādītas pie tirdzniecības centra Galerija Centrs. Jaunais risinājums piedāvā velosipēdu novietot droši un bezmaksas, kamēr tā īpašnieks devies savās gaitās. 

No citām velonovietnēm Bikeep radītās atšķiras ar vairākiem iestrādātiem drošības risinājumiem, kas pasargās no zādzības.

Šīm velosipēdu novietnēm, piemēram, ir izturīga konstrukcija, skaļš trauksmes signāls, nepārtraukta video novērošana, tiešsaistes monitorings.

Velosipēdu glabāšana šajās novietnēs ir bez maksas, taču, lai pakalpojums strādātu un lietotājs tiktu reģistrēts, nepieciešams to apstiprināt ar jebkuru karti, kur iestrādāts NFC lasītājs. Piemēram, bankas, lojalitātes, klienta, durvju čipu, u.c. karte vai viedtelefonu, kur instalēta Bikeep lietotne.

Jāpiebilst, ka Igaunijā bāzētā Bikeep lietotāju skaits visā pasaulē jau pārsniedzis miljonu lietotāju. Pašā Igaunijā uzstādītas vairāk nekā 1300 šādas gudrās velosipēdu novietnes. 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!