Siguldā izmēģinās digitālo ēdināšanas apmaksas sistēmu skolēniem

Siguldā izmēģinās digitālo ēdināšanas apmaksas sistēmu skolēniem

Sekojot tendencei un viedas pilsētas piemēram padarīt pakalpojumus iedzīvotājiem pieejamākus, Sigulda spērusi platu soli pretī ērtākai pusdienu apmaksai skolēniem. Sākot ar šo mācību gadu pilsētas skolu audzēkņu vecāki komplekso ēdienreižu apmaksu varēs veikt attālināti, izmantojot digitālo ēdināšanas apmaksas sistēmu “PAĒD!S”. 

Pēc Siguldas pilsētas mājaslapā publicētās informācijas - šāda veida risinājums jau septembrī tiks piedāvāts skolēniem Siguldas Valsts ģimnāzijā, Siguldas 1. pamatskolā un Siguldas pilsētas vidusskolā. Norādīts, ka komplekso ēdienreižu apmaksu varēs veikt tiešsaistē Siguldas mobilās lietotnes jaunajā sadaļā “PAĒD!S” ātri un ērti, autorizējoties ar internetbankas datiem vai Siguldas ID kartes datiem. Nākamajā dienā, ēdinātājam uzrādot savu Siguldas ID karti vai mobilās lietotnes QR kodu, skolēni varēs saņemt savu komplekso ēdienreizi. Svarīgi, ka apmaksu par skolēna ēdināšanu varēs veikt ne tikai vecāki, bet arī citi ģimenes locekļi, ievadot bērna Siguldas ID kartes datus.

Svarīgi norādīt, ka vecāki varēs apmaksāt bērna kompleksās ēdienreizes neierobežotā daudzumā.

Lietotne arī dod iespēju ērti sekot līdzi izlietotajam ēdienreižu skaitam un novērtēt, cik veselīgi un pilnvērtīgi bērns ēd.

Gadījumā, ja bērns kādu dienu skolu apmeklēt nevar, bet ēdienreizes ir apmaksātas, vecāki tās var “iesaldēt” un “atsaldēt” līdz konkrētās dienas 8:30, kad atvase atkal apmeklē skolu. Daudzi vecāki skolas gaitās palaiduši vairākus bērnus. Lai viņiem visiem varētu ērti apmaksāt ēdienreizes Siguldas skolās, nepieciešams katram izveidot savu profilu “PAĒD!S” sistēmā.

Paralēli šai ēdināšanas apmaksas sistēmai skolēni joprojām varēs paši norēķināties pie ēdinātāja ar maksājumu karti vai skaidrā naudā. Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics uzsver, ka šis risinājums ir ērts bērnam, jo pusdienām nepieciešamais – telefons vai Siguldas ID karte – vienmēr ir līdzi, savukārt vecāki var pārliecināties, ka bērns ir paēdis sabalansētu ēdienu, un maksājuma atjaunošana ir ātra un ērta.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!