Jedox CFO Cloud – viedais palīgs finanšu jomā

Jedox CFO Cloud – viedais palīgs finanšu jomā

SIA “TVK Group” ir pirmais Jedox sertificētais partneris Latvijā, kas savus pakalpojumus sniedz gan Latvijas, gan starptautiskiem uzņēmumiem, ietverot uzņēmumu snieguma vadību, atskaites, automātisko prognozēšanu, risku plānošanu un biznesa vērtības noteikšanu, vērtēšanu. Viens no „TVK Group” un Jedox jaunākajiem kopprojektiem ir Jedox CFO Cloud.

Jedox CFO Cloud ir finanšu pārvaldības platforma, kas ir radīta, apvienojot Vācijas mūsdienīgākās, globāla līmeņa tehnoloģiju iespējas ar vairāk kā 20 gadu pieredzi un zināšanām finanšu pārvaldībā, uzņēmumu stratēģiskajā vadībā un biznesa vērtēšanā.

J. Ozoliņš uzsver, ka Jedox CFO Cloud dinamiskajā, izaicinājumiem pilnajā uzņēmēja un vadītāja ikdienā nodrošina iespēju operatīvi pieņemt atbildīgus lēmumus, balstoties nevis uz atmiņu un intuīciju, bet finanšu aprēķiniem un prognozēm.

Platforma atbalsta pilnu biznesa pārvaldības ciklu – plāno, izvērtē, aktualizē plānoto, nodrošinot lēmumu pieņēmējiem tiešsaistē pieejamu aktuālo informāciju par uzņēmuma esošo finanšu stāvokli – ieņēmumiem, peļņu, naudas plūsmu, saistībām, debitoriem, kā arī iespēju šo informāciju ne tikai apskatīt, bet arī izmantot tālākai biznesa plānu un budžetu sagatavošanai.

Jānis Ozoliņš norāda platformas darbības principus, kas apvieno grāmatvedības datu un Excel funkciju izmantošanu. Pirmkārt, nepieciešams Jedox CFO Cloud norādīt grāmatvedības programmas nosaukumu. Otrkārt, jāaugšupielādē dati. Treškārt, jāsāk izmantot šīs platformas funkcijas. J. Ozoliņš arī uzsver, ka platforma automātiski piedāvā labākās prakses risinājumus katram no finanšu jomā veicamajiem uzdevumiem.

Jedox CFO Cloud galvenā priekšrocība ir laika ietaupījums – tiek ietaupīts līdz pat 70% no finanšu vadībā ieguldītā laika, vienlaikus panākot ievērojami kvalitatīvāku rezultātu pārdomātai biznesa vadībai.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113

SIA BiSMART
Reģ. Nr. 40203056850
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!