Risinājums, kas personas datus apstrādās gudrāk un pārdomātāk

Risinājums, kas personas datus apstrādās gudrāk un pārdomātāk

Tā kā jaunā regula nosaka, ka datu apstrāde vairs nebūs jāreģistrē Datu valsts inspekcijā, šis process paliek katra paša uzņēmēja ziņā. Viens no variantiem ir šo procesu veikt manuāli, rēķinoties ar to, ka tas var būt diezgan laikietilpīgs. Otrs variants, ko pavisam nesen izveidoja Informācijas tehnoloģiju uzņēmums Squalio Group, ir rīks gudrākai personas datu apstrādei – „Wisery”. Šis risinājums ir radīts kā datu reģistrs GDPR prasībām.

„Wisery” ietvertās funkcijas balstās uz vairākiem informācijas apstrādes procesa elementiem – personas dati, pats datu apstrādes process un datu glabāšana. Pēc Squalio Group valdes locekļa Sanda Kolomenska teiktā –

„Wisery” ir izveidots kā rīks, kurš sniegs palīdzīgu roku situācijās, kad uzņēmumā būs nepieciešama palīdzība datu apstrādē. Piemēram, ļaus ātri konstatēt un novērst trūkumus personas datu apstrādes procesā.

Runājot par „Wisery” priekšrocībām, S. Kolomenskis uzsver tā piedāvāto iespēju ērti izveidot pārskatu par veikto datu apstrādi. Šāda iespēja ir īpaši noderīga brīžos, kad atbildes uz jautājumiem gaida Datu valsts inspekcija.

„Wisery” ir gudrs datu apstrādes risinājums – tas datu apstrādes procesos ļauj izmantot dažādus personas datu tipus vai datu avotus, piemēram, CV vai e-pastus. To izmantošana ļauj veikt daudzpusīgu analīzi, kā arī ērti sagatavot datu apstrādes procesu atskaites.

Jāpiebilst, ka „Wisery” kā palīgs datu apstrādē tiek piedāvāts visiem uzņēmējiem ES, kuri GDPR ieviešanas dēļ arī saskārušies ar neizpratni, reģistrējot datu apstrādi.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!