Facebook sāk piedāvāt apmācību platformu Latvijas mazajiem un vidējiem uzņēmumiem

Facebook sāk piedāvāt apmācību platformu Latvijas mazajiem un vidējiem uzņēmumiem

Uzņēmums Facebook, kas tagad turpmāk saucas Meta, Latvijas mazajiem un vidējiem uzņēmumiem (MVU) sākot ar 4. novembri piedāvās jaunu apmācību platformu Boost with Facebook. Tajā iekļauti dažādi interaktīvi tiešsaistes apmācību materiāli, noderīgi vebināri par uzņēmumu klātbūtnes un atpazīstamības veicināšanu interneta vidē, radoša satura izveidi, kā arī dažādu Latvijas uzņēmumu digitālo rīku efektīvas lietošanas piemēri, kas palīdzēs uzņēmējiem atjaunot un stiprināt savu darbību pēc pandēmijas krīzes. 

Jaunā apmācību platforma lielākoties radīta, ņemot vērā esošo situāciju pasaulē, kas īpaši MVU segmentam bijis sarežģīts un dažādiem izaicinājumiem bagāts laiks. Facebook publiskās politikas vadītājs Centrālajā un Austrumeiropā Džeikobs Turovskis (Jacob Turowski) norāda, ka -

lai palīdzētu uzņēmumiem izdzīvot šajā grūtajā posmā, Facebook vēlas dod iespēju tiem saskatīt interneta un bezmaksas Facebook un Instagram rīku potenciālu.

Kompānija cer uzrunāt maksimāli daudz MVU, piedāvājot vērtīgas zināšanas un prasmes. 

Boost with Facebook platforma oficiāli tiks palaista 4. novembrī līdz ar tiešsaistes vebināru – bezmaksas Facebook Live digitālo rīku apmācības „darbnīcu”. Tās laikā dalībnieki uzzinās, kā veicināt uzņēmuma izaugsmi internetā, kā palielināt sava piedāvājuma atpazīstamību un citus vērtīgus digitālā mārketinga trikus.

Pēc platformas ieviešanas nākamo četru nedēļu laikā uzņēmējiem tiks piedāvāta apmācību sesiju sērija. Šīs apmācību sesijas tiks ievietotas Boost with Facebook apmācību platformā.

Jāpiebilst, ka Boost with Facebook plaforma tiek ieviesta sadarbībā ar Facebook partneriem Latvijā: Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru un Httpool

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!