Amazon plāno atvērt savu pirmo fizisko apģērbu veikalu ar viedās iepirkšanās iespējām

Amazon plāno atvērt savu pirmo fizisko apģērbu veikalu ar viedās iepirkšanās iespējām

E-komercijas gigants Amazon nolēmis paplašināt savu biznesu un iepazīstinājis ar vēl vienu fizisku veikalu konceptu. Uzņēmums vēlāk šajā gadā Losandželosā plāno atvērt savu pirmo fizisko apģērbu veikalu Amazon Style. Amazon sola, ka šajos veikalos nodrošinās augsto tehnoloģiju iepirkšanās pieredzi, un pircēji varēs ērti iepirkties, izmantojot mobilo lietotni.

Mobilā lietotne Amazon Shopping App pircējiem nodrošinās mūsdienīgas un ērtas iepirkšanās iespējas. Tā vietā, lai manuāli meklētu atbilstošo izmēru, krāsu noskatītajam apģērba gabalam, lietotājs varēs izmantot mobilo lietotni. Ar tās palīdzību būs iespējams noskenēt uz cenu zīmes esošo QR kodu, lai uzzinātu pieejamo izmēru, krāsas, atsauksmes un citu informāciju par konkrēto apģērbu. 

Kad apģērbs izvēlēts, to pēc tam ar lietotnes palīdzību var nosūtīt uz pielaikošanas kabīni vai kasi. Tāpat ar lietotnes palīdzību iespējams atvērt pielaikošanas kabīnes durvis, kur atradīsies visi izvēlētie apģērba gabali. Katrā pielaikošanas kabīnē ir arī skārienekrāns, kas ļauj turpat uz vietas pieprasīt jaunas preces pielaikošanai. 

Amazon ir paziņojis, ka savos apģērbu veikalos piedāvās divreiz vairāk stilu nekā citās iepirkšanās vietās, ko veidos simtiem modes zīmolu, kas izvēlēti, balstoties uz dizaineru ieteikumiem un Amazon.com platformas klientu atsauksmēm. 

Amazon Style būs vēl viena Amazon fizisko veikalu ķēde. Pirms pāris gadiem uzņēmums atklāja Amazon Fresh pārtikas veikalu ķēdi, kas arī sniedz viedās iepirkšanās iespējas. 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113

SIA BiSMART
Reģ. Nr. 40203056850
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!