Latvijā atklāts viens no lielākajiem BMW Motorrad saloniem Baltijā

Latvijā atklāts viens no lielākajiem BMW Motorrad saloniem Baltijā

Aizvadītās nedēļas piektdienā, 14. jūlijā, oficiālais BMW Motorrad pārstāvis Latvijā Inchcape Motors Latvia svinīgā pasākumā atklāja jaunas un modernizētas BMW Motorrad salona telpas. Ar 300 kvadrātmetru tirdzniecības platību šis ir viens no šobrīd lielākajiem BMW Motorrad saloniem Baltijā. Vienlaikus ar jaunā salona atklāšanas svētkiem BMW moto cienītāji ar krāšņu pasākuma programmu svinēja BMW Motorrad 100. dzimšanas dienu.

Jaunā BMW Motorrad salona atrašanās vieta palikusi nemainīga, tas joprojām atrodas Rīgā, Dārzciema ielā 64A. Ja iepriekš premium klases zīmola motocikliem bija atvēlēta vieta BMW autosalonā, tad tagad tie ir izvietoti jaunās un modernizētās telpās ar 300 kvadrātmetru platību – tikai BMW Motorrad motocikliem. 

Jaunais salons veidots pēc jaunākā BMW Motorrad dizaina koncepta standartiem, apvienojot autentiskus materiālus un interaktīvu aprīkojumu. Vienlaikus motobraukšanas entuziastiem jaunajās telpās būs vieglāk pārskatīt un izvēlēties sev tīkamākos aksesuārus un ērtāko ekipējumu, jo aksesuāru plašais piedāvājums tagad būs izkārtots atbilstoši motociklu dažādajiem segmentiem.

Arī BMW Motorrad servisa telpas savu atrašanās vietu nemainīs, un motociklu servisa pakalpojumi būs pieejami turpat, kur iepriekš. Vēl viens jaunums ir motociklu apkopes un glabāšanas pakalpojumi ziemas sezonā. 

BMW autocentra direktors Andris Ustups norāda, ka jaunā salona atvēršana ievērojami palielinās pieejamo motociklu skaitu noliktavā Latvijā, nodrošinot klientiem iespēju iegādāties motociklus kaut tajā pašā dienā, negaidot kārotā spēkrata piegādi no rūpnīcas Vācijā. Līdz ar jaunā salona atklāšanu pirmajā darbības gadā BMW Motorrad plāno paaugstināt apkalpošanas un tirdzniecības apjomus no 15% līdz 20%.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Izstāžu centrs Ķīpsala, Rīga
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!