Biznesa jomas pārstāvjiem mobilie sakari kļūs pieejamāki

Biznesa jomas pārstāvjiem mobilie sakari kļūs pieejamāki

Atklājot, kāpēc mobilo sakaru operators “Bite” izvēlējies pievērsties biznesa lauciņā strādājošajiem, K. Buls norāda uz globālajām tendencēm telekomunikāciju nozarē – integrēti mobilo sakaru un IKT pakalpojumi. Sekojot līdzi tendencēm un domājot par Latvijā esošo telekomunikācijas jomas klientu vajadzībām, “Bite” pērn nolēma savus pakalpojumus piedāvāt biznesa segmentam un izveidoja sadarbību ar kompāniju “Stream Networks” un tās meitasuzņēmumu “LATNET Serviss”. Mērķa sasniegšanai liels solis tika sperts šī gada pavasarī, kad “Bite” apvienojās ar abiem minētajiem uzņēmumiem.

“Bite” vadītājs ir pārliecināts, ka apvienošanās ar abiem uzņēmumiem esot bijis veiksmīgs solis.

Pērn, laikā, kad tika uzsākta sadarbība ar “Stream Networks” un “LATNET Serviss”, biznesa pieslēgumu skaits palielinājās par 20%.

Tagad, kad notikusi apvienošanās ar abiem uzņēmumiem, “Bite” cer sagaidīt daudz ievērojamāku pieslēgumu skaita pieaugumu.

Viena no līdz šim veiksmīgās sadarbības panākumu atslēgām ir “Stream Networks” un “LATNET Serviss” kvalitatīvi sniegtie IKT pakalpojumi. Tie ikvienu biznesa segmenta klientu nodrošinās ar optisko internetu, IP telefoniju, videonovērošanu, mākoņpakalpojumiem un citiem noderīgiem un ikdienā nepieciešamiem risinājumiem.

Tomēr jāpiebilst, ka vien ar kvalitatīvam IKT tehnoloģijām mobilo sakaru risinājumus biznesa segmentam nevarētu radīt. K. Buls uzsver, ka mobilo sakaru operatoru un IKT nozares pārstāvju apvienošanās un sadarbība, kas vēlāk nes augļus, mūsdienās ir dabisks process. No tā lielākie ieguvēji ir tieši klienti. "Bite" vadītājs norada, ka jauni un inovatīvi pakalpojumi ir tie nosacījumi, kuri klientiem ļauj paaugstināt viņu darbības caurskatāmību un efektivitāti. 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!