Plāno savu braucienu uz “Cannes Lions” festivālu

Plāno savu braucienu uz “Cannes Lions” festivālu

“Cannes Lions” festivāls ir pasaulē vadošais radošuma un komunikācijas notikums, kurā ik gadu piedalās tūkstošiem dalībnieku no visas pasaules. Pasākums tradicionāli norisinās Francijas pilsētā Kannās un piedāvā daudzveidīgu programmu, kas ietver prezentācijas, paneļdiskusijas, tīklošanās pasākumus, dažādas izklaides un citas aktivitātes. Šogad festivāls norisinās no 17. līdz 21. jūnijam, tāpēc ir pēdējais laiks ikvienam interesentam iepazīties ar to, kā reģistrēties un nokļūt uz pasākumu un ko tajā vispār redzēt. 

Transports un naktsmītnes

Kannas ir viegli sasniedzamas ar lidmašīnu, vilcienu vai automašīnu. Nice Côte d'Azur lidosta ir tuvākā starptautiskā lidosta, kas atrodas tikai 30 minūšu brauciena attālumā. No turienes uz Kannām var doties ar taksometru, vilcienu vai autobusu. Viesnīcu izvēle ir plaša un atbilst visiem budžetiem. Taču naktsmītni ieteicams rezervēt laikus, jo festivāla laikā pieprasījums pēc tām ir ļoti augsts.

Pasākuma norises vieta

Festivāls norisinās “Palais des Festivals et des Congrès”, kas atrodas netālu no pludmales un pilsētas centra. Norises vieta ir aprīkota ar modernām konferenču telpām un tehnoloģijām, lai nodrošinātu augstvērtīgu pasākuma norisi. Ir pieejamas arī dažādas ēdināšanas iespējas, sākot no kafejnīcām līdz augstas klases restorāniem.

Programma un aktivitātes

“Cannes Lions” piedāvā plašu programmu, kas ietver prezentācijas no pasaulē vadošajiem radošajiem prātiem un viedokļa līderiem, paneļdiskusijas par aktuālām tēmām radošajā industrijā, kā arī tīklošanās pasākumus, kas dod iespēju apmeklētājiem izveidot jaunus kontaktus un apmainīties ar idejām. Savukārt festivāla vakara daļā tiek rīkoti dažādi izklaides pasākumi.

Biļetes un reģistrācija

Biļetes uz festivālu var iegādāties oficiālajā mājaslapā šeit. Ir pieejami dažādi biļešu veidi, kas atbilst dažādām dalībnieku vajadzībām un budžetiem. Reģistrācija ir atvērta un ieteicams to veikt laikus, lai nodrošinātu vietu pasākumā.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113

SIA BiSMART
Reģ. Nr. 40203056850
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!