“Cannes Lions” iniciatīvas palīdz augt un attīstīties jaunajiem radošajiem talantiem

“Cannes Lions” iniciatīvas palīdz augt un attīstīties jaunajiem radošajiem talantiem

No 17. līdz 21. jūnijam Francijas pilsētā Kannās norisināsies ikgadējais starptautiskais radošās komunikācijas un reklāmas festivāls “Cannes Lions”, kas ir gada lielākais šāda veida notikums. Pasākuma laikā ar vērtīgām atziņām un praktisku pieredzi dalīsies 200 nozares profesionāļi, kā arī tiks pasniegtas balvas 30 kategorijās, godinot izcilākās un radošākās idejas. Papildus tam “Cannes Lions” organizatori ik gadu piedāvā vairākas iniciatīvas, kuru mērķis ir atbalstīt radošos talantus dažādos viņu karjeras posmos. 

Šīs iniciatīvas nodrošina gan apmācības un iespējas papildus izglītoties, gan sniedz cita veida atbalstu visa gada garumā, šādā veidā veicinot talantu attīstību un inovācijas. 

“LIONS” talantu programmas

Viena no “Cannes Lions” iniciatīvām ir talantu programmas. To starp, tiek pasniegtas “LIONS” stipendijas, kas piedāvā sevi pierādīt nepietiekami pārstāvētām grupām. Šīs programmas ir pilnībā finansētas un nodrošina dalību “Cannes Lions” festivālā, radot pamatu jaunajiem talantiem, lai viņi varētu augt un mācīties no nozares līderiem.

“Cannes Lions” skola

Nākamā iniciatīva ir “Cannes Lions” skola/nometne, kas atrodas festivāla sirdī Kannās un ir mājvieta “LIONS” akadēmijām. Šī mācību vieta ir veidota ar mērķi, lai nākamās paaudzes profesionāļi varētu attīstīt savu potenciālu un iegūt vērtīgas zināšanas.

“Young Lions” sacensības

Radošie talanti, kas ir jaunāki par 30 gadiem, var piedalīties “Young Lions” jeb Jauno lauvu sacensībās, kas piedāvā iespēju demonstrēt savu radošumu globālā mērogā. Šīs sacensības sniedz unikālu iespēju izcelties un iegūt starptautisku atzinību.

CMO akseleratora programma 2024

CMO akselerators ir festivāla vadošā mācību programma pieredzējušiem mārketinga jomas pārstāvjiem. Šī iniciatīva piedāvā stratēģijas ilgtspējīgas un noturīgas zīmola vērtības nodrošināšanai viņu organizācijās.

Kopumā sakot, “Cannes Lions” iniciatīvas piedāvā plašas iespējas mācīties, attīstīties un tīkloties, nodrošinot bagātīgu resursu klāstu radošo industriju profesionāļiem. Papildus informācija par šīm iniciatīvām meklējama šeit.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113

SIA BiSMART
Reģ. Nr. 40203056850
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!