Latvijā norisināsies „Digitālā nedēļa”.

Latvijā norisināsies „Digitālā nedēļa”.

Kampaņas „Digitālā nedēļa” mērķis ir digitālo prasmju uzlabošana, kā arī digitālo tehnoloģiju un pakalpojumu gudrāka pārvaldīšana. 

Digitālās nedēļas” ietvaros tiks īstenoti pasākumi, kas dos iespēju, kā iedzīvotājiem, tā uzņēmējiem iepazīties ar pašvaldības un valsts piedāvāto e-pakalpojumu klāstu.

Pēc Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sniegtās informācijas, kampaņas ietvaros notiks gan dažādi centrālie pasākumi, gan diskusijas, kam varēs sekot līdzi arī tiešsaistē. Pasākumi notiks arī dažādās Latvijas skolās, bibliotēkās, nevalstiskajās organizācijās, pašvaldībās un uzņēmumos. Tāpāt savas digitālās prasmes ikvienam būs iespēja pārbaudīt pašnovērtējuma testos, kā arī piedalīties konkursos.

Ik gadu „Digitālā nedēļa” piedāvā aktuālas tēmas par dažādām prasmēm digitālajā vidē. Šī gada kampaņā tiks piedāvātas tādas tēmas kā: viedvalsts un digitālās prasmes, digitālo pakalpojumu izmantošana, drošība digitālajā vidē, kritiskā domāšana un mediju pratība, digitālās prasmes un mūžīzglītība un citas aktuālas tēmas par un ap digitālajām iemaņām.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Izstāžu centrs Ķīpsala, Rīga
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!