Riga TechGirls programmas ietvaros 100 sievietes bez maksas varēs apgūt programmēšanas pamatprasmes

Riga TechGirls programmas ietvaros 100 sievietes bez maksas varēs apgūt programmēšanas pamatprasmes

Ar mērķi palielināt sieviešu īpatsvaru IT nozarē un atvieglot pārkvalificēšanos uz šo jomu biedrība Riga TechGirls piedāvās 100 sievietēm bez maksas apgūt programmēšanas pamatprasmes. 

Līdz 24. janvārim sievietes, kuras vēlas pārkvalificēties uz IT sektoru, var pieteikties bezmaksas 12 mēnešu apmācību programmai WoTech, kurā būs iespēja apgūt programmēšanas pamatprasmes un gūt atbalstu, kas palīdzēs sagatavoties darba maiņai. Programmu organizē Riga TechGirls sadarbībā ar Igaunijas organizāciju Smartwork Academy. Iespēja mainīt savu karjeras ceļu tiks sniegta 100 sievietēm no Latvijas un 100 sievietēm no Igaunijas.

WoTech programmas mērķis ir sniegt dalībniecēm kā zināšanas, tā pieredzi 12 mēnešu garumā, lai pēc tās pabeigšanas būtu iespējams iegūt jaunāko speciālistu pozīcijas IT uzņēmumos.

Programmas ietvaros dalībniecēm būs ne tikai bezmaksas programmēšanas apmācības, kurās iegūs zināšanas gan par programmēšanas valodām, gan par mākslīgo intelektu un tā pielietojumu, bet tiks mācītas arī vērtīgas starpnozaru prasmes, kā arī iegūta praktiska pieredze. Apmācību sākums paredzēts šī gada martā. 

Programmas norise ir paredzēta attālināti angļu valodā, savukārt, lai piedalītos apmācībās, svarīgākais atlases kritērijs ir dalībnieču motivācija un gatavība veltīt laiku, kā arī pamatprasmes datora izmantošanā un vismaz trīs gadu darba pieredze pēc vidusskolas pabeigšanas. WoTech sastāvēs no 6 mēnešus ilgām programmēšanas apmācībām, kuru nodarbības norisināsies katru nedēļu divos darba dienu vakaros un vienā nedēļas nogales rītā, kopā sastādot 8-12 stundas nedēļā. Uzreiz pēc programmēšanas apmācībām tiks organizēti vebināri, lai dalībniecēm sniegtu starpnozaru prasmes. Savukārt, lai programmu oficiāli pabeigtu un iegūtu par to sertifikātu, dalībniecēm būs nepieciešams arī doties praksē kādā sevis izvēlētā IT uzņēmumā.

Plašāka informācija par WoTech programmu un reģistrācijas forma atrodama šeit

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Izstāžu centrs Ķīpsala, Rīga
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!